Podwójny dmuchany tor przeszkód

35,990.00 zł (BRUTTO)

Ten szeroki, podwójny tor przeszkód dostarczy uczestnikom dużych dawek adrenaliny.


Oczekiwanie na dostawę lub produkt dostępny na zamówienie.
Skontaktuj się z nami aby poznać dostępność.

.

W GunGan już zaczynamy przygotowania do kolejnego sezonu! Projektujemy całą gamę nowych atrakcji, bazując na zapotrzebowaniu zgłaszanym przez naszych klientów. Zachęcamy do zapoznania się z nimi wszystkimi.

W dużym skrócie: stworzyliśmy cztery nowe serie tematyczne atrakcji dla dzieci, a do tego dmuchaniec Giga Piłkarzyki oraz kilka nowości w kategorii "tory przeszkód". Atrakcje z motywem morskim to dominujące odcienie niebieskiego i kolorowe stworzenia wodne. Motyw potworków opiera się na turkusowo - zielono - fioletowych atrakcjach z sympatycznymi postaciami. Motyw dżungli to dominująca zielono - żółta kolorystyka, w towarzystwie zebry, nosorożca i lwa. W motywie wesołego miasteczka niebiesko - czerwono - pomarańczowa kolorystyka towarzyszy typowo wesołomiasteczkowym atrakcjom, takim jak diabelski młyn czy kolejka. 

Już niebawem dostępne będą szczegółowe zdjęcia projektowe. 

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy!

Podwójny dmuchany tor przeszkód

Uczestnicy ścigający się na tym podwójnym torze będą rozpoczynali wyścig w otworach po przeciwnych stronach toru. Każdego z nich czeka solidna dawka czołgania się, wspinania i skakania. Następnie spotkają się w środkowej części toru, gdzie mają do pokonania wysoką ściankę wspinaczkową. Na koniec przyjdzie czas na szybki zjazd do mety.

Ten podwójny dmuchany tor przeszkód został stworzony z myślą o osobach, które lubią wyścigi i rywalizację.Składa się z trzech elementów, które łączy się ze sobą specjalnymi rzepami. 

Nasi klienci chętnie kupowali ten podwójny dmuchany tor przeszkód z innymi atrakcjami rywalizacyjnymi, takimi jak:

SZCZEGÓŁY: 

Podwójny tor przeszkód waży około 500 kg. Jak wszystkie nasze dmuchane atrakcje jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, w tym przypadku z PVC nowej generacji o grubości 0,52 mm.

Ten dmuchany tor przeszkód ma 12 metrów długości, 8 metrów szerokości i 5 metrów wysokości. Spełnia normę bezpieczeństwa PN:EN 14960 dla nadmuchiwanego sprzętu do zabawy.

Do dmuchańca zalecamy zastosowanie dwóch dmuchaw 1800 W oraz jednej dmuchawy 2400 W, które dodajemy w gratisie. Podobnie jak większość naszych dmuchanych atrakcji - tor przeszkód jest objęty dwuletnią gwarancją

DODATKOWE INFORMACJE: 

W GunGan dbamy o to, żebyś miał jak najmniej na głowie - w pakiecie z dmuchańcem zapewniamy pełny zestaw akcesoriów potrzebnych do przymocowania atrakcji (liny, śledzie, karabinki). Ponadto w komplecie otrzymasz od nas potrzebne dmuchawy – gratis!

Wszyscy klienci mogą również skorzystać z bezpłatnego szkolenia na terenie Wrocławia, na którym nasz pracownik pokaże jak prawidłowo składać dmuchańca i odpowie na wszystkie pytania techniczne.

Podsumowując: kupując w GunGan dostajesz paczkę, z którą możesz jechać prosto na event - nie musisz niczego dodatkowo przygotowywać, a ponadto zostaniesz świetnie przeszkolony!

Gwarancja

Większość sprzedawanych przez nas produktów jest objęta dwuletnią gwarancją. Więcej szczegółów w

WARUNKACH GWARANCJI

Materiał

Do produkcji dmuchańców używamy materiału PVC nowej generacji (o grubości 0.52 mm), charakteryzującego się ponadprzeciętną wytrzymałością na rozerwania oraz relatywnie niską wagą. Stosowany przez nas materiał jest trudnopalny.

Dokumentacja

Wszystkie urządzenia podlegające normie PN-EN 14960 posiadają orzeczenie techniczne (atest) oraz dokumentację techniczno-ruchową. Więcej informacji na temat wymaganej dokumentacji można znaleźć na naszym BLOGU

Dmuchawy

Każde urządzenie wymagające stałego dopływu powietrza dostarczamy wraz z kompletem niezbędnych dmuchaw.

Doradztwo

Zastanawiasz się jakie atrakcje najlepiej sprawdzą się w Twoim biznesie? Masz pytania związane z prowadzeniem firmy w oparciu o nasze produkty? Nie wahaj się! Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

Serwis

Zastanawiasz się co będziesz mógł zrobić, jeżeli Twój sprzęt ulegnie awarii i nie dasz rady samodzielnie go naprawić? Nie martw się! W każdej chwili możesz skorzystać z naszego serwisu.

Jakość

Sami jesteśmy użytkownikami większości atrakcji, które sprzedajemy. Znamy urządzenia nie tylko z perspektywy producenta, ale również z perspektywy użytkownika. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość, która sprawdza się w praktyce.  

Rentowność

Nasze atrakcje mają przynieść zyski przede wszystkim Tobie! Ze starannością dobieramy produkty z dużym potencjałem inwestycyjnym, które są chętnie wynajmowane na polskim rynku.

Wymiar
12 m x 8 m x 5 m (długość x szerokość x wysokość)
Waga
500 kg
Materiał
PVC 0,52 mm nowej generacji, trudnopalne, średnia wytrzymałość na rozerwanie: 414 N!
Dmuchawa
1800 W (2 sztuki) i 2400 W (1 sztuka)
Norma bezpieczeństwa
PN:EN 14960
Gwarancja
2 lata
WDD29

Serwis wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Dowiedz się więcej.