Dmuchaniec Mega arena

42,990.00 zł (BRUTTO)

Mega arena, czyli dmuchana banda z przeszkodami w postaci kul - przebiegnij jak najszybciej lub baw się w środku!


Oczekiwanie na dostawę lub produkt dostępny na zamówienie.
Skontaktuj się z nami aby poznać dostępność.

.

W GunGan już zaczynamy przygotowania do kolejnego sezonu! Projektujemy całą gamę nowych atrakcji, bazując na zapotrzebowaniu zgłaszanym przez naszych klientów. Zachęcamy do zapoznania się z nimi wszystkimi.

W dużym skrócie: stworzyliśmy cztery nowe serie tematyczne atrakcji dla dzieci, a do tego dmuchaniec Giga Piłkarzyki oraz kilka nowości w kategorii "tory przeszkód". Atrakcje z motywem morskim to dominujące odcienie niebieskiego i kolorowe stworzenia wodne. Motyw potworków opiera się na turkusowo - zielono - fioletowych atrakcjach z sympatycznymi postaciami. Motyw dżungli to dominująca zielono - żółta kolorystyka, w towarzystwie zebry, nosorożca i lwa. W motywie wesołego miasteczka niebiesko - czerwono - pomarańczowa kolorystyka towarzyszy typowo wesołomiasteczkowym atrakcjom, takim jak diabelski młyn czy kolejka. 

Już niebawem dostępne będą szczegółowe zdjęcia projektowe. 

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy!

Dmuchaniec Mega arena

Mega arena to nowość w naszym asortymencie. To wielofunkcyjny dmuchaniec. Z jednej strony jest świetną kontynuacją rozmaitych torów przeszkód, mobilizującą uczestników do jak najszybszego przebiegnięcia areny i omijania dużych dmuchanych kul stojących na drodze. Służy również jako boisko, na którym można się bawić czy też walczyć kulami.

Nasi klienci chętnie łączyli dmuchańca Mega Arena z innymi atrakcjami rywalizacyjnymi, jak na przykład:

SZCZEGÓŁY: 

Dmuchaniec Mega arena waży wraz z kulami około 400 kg. Jak wszystkie nasze dmuchane atrakcje jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, w tym przypadku z PVC nowej generacji o grubości 0,52 mm.

Ta dmuchana arena ma 14 metrów długości,10 metrów szerokości i 5,6 metrów wysokości. Do dmuchańca zalecamy zastosowanie dwóch dmuchawy 2400 W, które dodajemy w gratisie. Do kul zalecamy dokupienie pompki elektrycznej.

Podobnie jak większość naszych dmuchanych atrakcji - Mega arena jest objęta dwuletnią gwarancją. Szczegóły można sprawdzić w Warunkach gwarancji

DODATKOWE INFORMACJE: 

W GunGan dbamy o to, żebyś miał jak najmniej na głowie - w pakiecie z dmuchańcem zapewniamy pełny zestaw akcesoriów potrzebnych do przymocowania atrakcji (liny, śledzie, karabinki). Ponadto w komplecie otrzymasz od nas potrzebne dmuchawy – gratis!

Wszyscy klienci mogą również skorzystać z bezpłatnego szkolenia na terenie Wrocławia, na którym nasz pracownik pokaże jak prawidłowo składać dmuchańca i odpowie na wszystkie pytania techniczne.

Podsumowując: kupując w GunGan dostajesz paczkę, z którą możesz jechać prosto na event - nie musisz niczego dodatkowo przygotowywać, a ponadto zostaniesz świetnie przeszkolony!

Gwarancja

Większość sprzedawanych przez nas produktów jest objęta dwuletnią gwarancją. Więcej szczegółów w

WARUNKACH GWARANCJI

Materiał

Do produkcji dmuchańców używamy materiału PVC nowej generacji (o grubości 0.52 mm), charakteryzującego się ponadprzeciętną wytrzymałością na rozerwania oraz relatywnie niską wagą. Stosowany przez nas materiał jest trudnopalny.

Dokumentacja

Wszystkie urządzenia podlegające normie PN-EN 14960 posiadają orzeczenie techniczne (atest) oraz dokumentację techniczno-ruchową. Więcej informacji na temat wymaganej dokumentacji można znaleźć na naszym BLOGU

Dmuchawy

Każde urządzenie wymagające stałego dopływu powietrza dostarczamy wraz z kompletem niezbędnych dmuchaw.

Doradztwo

Zastanawiasz się jakie atrakcje najlepiej sprawdzą się w Twoim biznesie? Masz pytania związane z prowadzeniem firmy w oparciu o nasze produkty? Nie wahaj się! Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

Serwis

Zastanawiasz się co będziesz mógł zrobić, jeżeli Twój sprzęt ulegnie awarii i nie dasz rady samodzielnie go naprawić? Nie martw się! W każdej chwili możesz skorzystać z naszego serwisu.

Jakość

Sami jesteśmy użytkownikami większości atrakcji, które sprzedajemy. Znamy urządzenia nie tylko z perspektywy producenta, ale również z perspektywy użytkownika. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość, która sprawdza się w praktyce.  

Rentowność

Nasze atrakcje mają przynieść zyski przede wszystkim Tobie! Ze starannością dobieramy produkty z dużym potencjałem inwestycyjnym, które są chętnie wynajmowane na polskim rynku.

Wymiar
14 m x 10 m x 5.6 m (długość x szerokość x wysokość); średnica kul: 1,5 m
Waga
około 400 kg
Materiał
PVC 0,52 mm nowej generacji
Dmuchawa
1 szt. 2400 W, pompka elektryczna
Norma bezpieczeństwa
PN:EN 14960
Gwarancja
2 lata
WDD20c

Serwis wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Dowiedz się więcej.