Dmuchaniec Monster Truck - skakaniec i suchy basen

9,850.00 zł (BRUTTO)

Dmuchaniec ze skakańcem i suchym basenem Monster Truck to ciekawa atrakcja dmuchana, zwracająca uwagę dzieci, szczególnie w duecie z naszą zjeżdżalnią.


Produkt dostępny od ręki.
Zamówienie wyślemy do Ciebie do 2 dni roboczych.

.

imagealt

Dmuchaniec Monster Truck - skakaniec i suchy basen

Zestaw Monster Truck to jeden z najnowszych projektów GunGan, stworzony przede wszystkim dla dzieci. Skakaniec wraz z suchym basenem zapewni im wspaniałą rozrywkę. Ten dmuchniec świetnie sprawdzi się na imprezach integracyjnych, firmowych, piknikach rodzinnych czy wszelkich eventach plenerowych. Atrakcja jest podzielona na dwie osobne części, przegrodzone siatką - dla bezpieczeństwa uczestników zabawy.

Zachęcamy do zwrócenia uwagi na drugi element zestawu, czyli DMUCHANIEC MONSTER TRUCK - ZJEŻDŻALNIA

Zarówno razem, jak również osobno - te atrakcje dmuchane to doskonała zabawa dla dzieci, która może zapewnić chwilę wytchnienia dorosłym.

SZCZEGÓŁY: 

Dmuchaniec Monster Truck - skakaniec i suchy basen waży około 100 kg. Jak wszystkie nasze dmuchane atrakcje jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, w tym przypadku z PVC 0,52 mm nowej generacji o średniej wytrzymałości na rozerwanie 414 N.

Skakaniec z suchym basenem Monster Truck ma 5,5 metra długości, 3,4 metra szerokości i 2 metry wysokości. Spełnia normę bezpieczeństwa PN:EN 14960 dla nadmuchiwanego sprzętu do zabawy.

Do dmuchańca zalecamy zastosowanie dmuchawy 1200 W, którą dodajemy w gratisie. Podobnie jak większość naszych atrakcji Dmuchaniec Monster Truck - skakaniec i suchy basen jest objęty dwuletnią gwarancją.

imagealt
imagealt
Chcesz kupić cały zestaw dmuchańców? Kliknij w zdjęcie!

DODATKOWE INFORMACJE: 

W GunGan dbamy o to, żebyś miał jak najmniej na głowie - w pakiecie z dmuchańcem zapewniamy pełny zestaw akcesoriów potrzebnych do przymocowania atrakcji (liny, śledzie, karabinki). Ponadto w komplecie otrzymasz od nas potrzebne dmuchawy – gratis!

Wszyscy klienci mogą również skorzystać z bezpłatnego szkolenia na terenie Wrocławia, na którym nasz pracownik pokaże jak prawidłowo składać dmuchańca i odpowie na wszystkie pytania techniczne.

Podsumowując: kupując w GunGan dostajesz paczkę, z którą możesz jechać prosto na event - nie musisz niczego dodatkowo przygotowywać, a ponadto zostaniesz świetnie przeszkolony!

Gwarancja

Większość sprzedawanych przez nas produktów ma dwuletnią gwarancję, która obejmuje najważniejszy element: materiał. Na szwy dajemy roczną gwarancję.

Uszkodzenia mechaniczne (np. przebicia) nie podlegają gwarancji, jednak tego typu usterki najczęściej można naprawić samodzielnie. 

Materiał

Do produkcji dmuchańców używamy materiału PVC nowej generacji (o grubości 0.52 mm), charakteryzującego się ponadprzeciętną wytrzymałością na rozerwania oraz relatywnie niską wagą. Stosowany przez nas materiał jest trudnopalny.

Dokumentacja

Każde sprzedawane przez nas dmuchane urządzenie, podlegające normie PN-EN 14960, posiada orzeczenie techniczne (atest) oraz dokumentację techniczno-ruchową. Dzięki bliskiej współpracy z autoryzowanym Rzeczoznawcą możesz mieć pewność, że wybrana przez Ciebie atrakcja spełnia wymagane normy bezpieczeństwa.

Dmuchawy

Każde urządzenie wymagające stałego dopływu powietrza dostarczamy wraz z kompletem niezbędnych dmuchaw.

Doradztwo

Zastanawiasz się jakie atrakcje najlepiej sprawdzą się w Twoim biznesie? Masz pytania związane z prowadzeniem firmy w oparciu o nasze produkty? Nie wahaj się! Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

Serwis

Zastanawiasz się co będziesz mógł zrobić, jeżeli Twój sprzęt ulegnie awarii i nie dasz rady samodzielnie go naprawić? Nie martw się! W każdej chwili możesz skorzystać z naszego serwisu.

Jakość

Sami jesteśmy użytkownikami większości atrakcji, które sprzedajemy. Znamy urządzenia nie tylko z perspektywy producenta, ale również z perspektywy użytkownika. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość, która sprawdza się w praktyce.  

Rentowność

Nasze atrakcje mają przynieść zyski przede wszystkim Tobie! Ze starannością dobieramy produkty z dużym potencjałem inwestycyjnym, które są chętnie wynajmowane na polskim rynku.

Wymiar
5.5 x 3.4 x 2m
Waga
ok. 100 kg
Materiał
PVC 0,52 mm nowej generacji, trudnopalne, średnia wytrzymałość na rozerwanie: 414 N!
Dmuchawa
1200W
Norma bezpieczeństwa
PN:EN 14960
Gwarancja
2 lata
D29

Serwis wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Dowiedz się więcej.