• Obniżka

Okrągły dmuchany plac zabaw Kolorowe Klocki

30 690,00 zł (BRUTTO)
29,900.00 zł (BRUTTO)

Plac zabaw z motywem Kolorowych Klocków, z którego dzieci nie będą chciały wychodzić!


Oczekiwanie na dostawę lub produkt dostępny na zamówienie.
Skontaktuj się z nami aby poznać dostępność.

.

Dmuchany plac zabaw dla dzieci "Kolorowe Klocki"

"Kolorowe Klocki" to bardzo ciekawa i kolorowa konstrukcja. Dzieci zwracają na niego uwagę z daleka i wprost nie chcą z niego wychodzić. Jego konstrukcja przypomina mały labirynt - w samym środku znajduje się ścianka wspinaczkowa, a w drodze do niej dzieci muszą pokonać tunele z przeszkodami.

Nasi klienci chętnie kupowali ten dmuchany plac zabaw wraz z innymi atrakcjami z motywem Kolorowych Klocków:

SZCZEGÓŁY: 

Dmuchany plac zabaw "Kolorowe Klocki" dla dzieci ma 8 metrów długości, 9 metrów szerokości i 3,5 metra wysokości. Spełnia normę bezpieczeństwa PN:EN 14960 dla nadmuchiwanego sprzętu do zabawy. Jest wykonany z wysokiej jakości materiału PVC o grubości 0,52 mm.

Do dmuchańca zalecamy zastosowanie dwóch dmuchaw 2400 W, które dodajemy w gratisie. Podobnie jak większość naszych dmuchanych atrakcji - plac zabaw jest objęty dwuletnią gwarancją

DODATKOWE INFORMACJE: 

W GunGan dbamy o to, żebyś miał jak najmniej na głowie - w pakiecie z dmuchańcem zapewniamy pełny zestaw akcesoriów potrzebnych do przymocowania atrakcji (liny, śledzie, karabinki). Ponadto w komplecie otrzymasz od nas potrzebne dmuchawy – gratis!

Wszyscy klienci mogą również skorzystać z bezpłatnego szkolenia na terenie Wrocławia, na którym nasz pracownik pokaże jak prawidłowo składać dmuchańca i odpowie na wszystkie pytania techniczne.

Podsumowując: kupując w GunGan dostajesz paczkę, z którą możesz jechać prosto na event - nie musisz niczego dodatkowo przygotowywać, a ponadto zostaniesz świetnie przeszkolony!

Gwarancja

Większość sprzedawanych przez nas produktów jest objęta dwuletnią gwarancją. Więcej szczegółów w

WARUNKACH GWARANCJI

Materiał

Do produkcji dmuchańców używamy materiału PVC nowej generacji (o grubości 0.52 mm), charakteryzującego się ponadprzeciętną wytrzymałością na rozerwania oraz relatywnie niską wagą. Stosowany przez nas materiał jest trudnopalny.

Dokumentacja

Wszystkie urządzenia podlegające normie PN-EN 14960 posiadają orzeczenie techniczne (atest) oraz dokumentację techniczno-ruchową. Więcej informacji na temat wymaganej dokumentacji można znaleźć na naszym BLOGU

Dmuchawy

Każde urządzenie wymagające stałego dopływu powietrza dostarczamy wraz z kompletem niezbędnych dmuchaw.

Doradztwo

Zastanawiasz się jakie atrakcje najlepiej sprawdzą się w Twoim biznesie? Masz pytania związane z prowadzeniem firmy w oparciu o nasze produkty? Nie wahaj się! Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

Serwis

Zastanawiasz się co będziesz mógł zrobić, jeżeli Twój sprzęt ulegnie awarii i nie dasz rady samodzielnie go naprawić? Nie martw się! W każdej chwili możesz skorzystać z naszego serwisu.

Jakość

Sami jesteśmy użytkownikami większości atrakcji, które sprzedajemy. Znamy urządzenia nie tylko z perspektywy producenta, ale również z perspektywy użytkownika. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość, która sprawdza się w praktyce.  

Rentowność

Nasze atrakcje mają przynieść zyski przede wszystkim Tobie! Ze starannością dobieramy produkty z dużym potencjałem inwestycyjnym, które są chętnie wynajmowane na polskim rynku.

Wymiar
8 m x 9 m x 3,5 m (długość x szerokość x wysokość)
Materiał
PVC 0,52 mm nowej generacji, trudnopalne, średnia wytrzymałość na rozerwanie: 414 N!
Dmuchawa
2400 W (2 sztuki)
Norma bezpieczeństwa
PN:EN 14960
Gwarancja
2 lata
WDD50

Serwis wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Dowiedz się więcej.