Dmuchaniec ze zjeżdżalnią - Kolorowe Klocki combo MINI

10 824,00 zł (BRUTTO)

Dmuchaniec Kolorowe Klocki combo MINI to dmuchany plac zabaw w mniejszej odsłonie, stworzony przede wszystkim z myślą o najmłodszych.


Oczekiwanie na dostawę lub produkt dostępny na zamówienie.
Skontaktuj się z nami aby poznać dostępność.

.

imagealt

Dmuchaniec ze zjeżdżalnią Kolorowe Klocki MINI

Dmuchaniec ze zjeżdżalnią - Kolorowe Klocki combo MINI to świetna propozycja dla najmłodszych dzieci. Na tym dmuchanym placu zabaw znajdzie się miejsce do biegania, skakania, wspinania oraz zjeżdżania. A wszystko to całkowicie bezpieczne – miękkie i ogrodzone dmuchanymi bandami. Na drodze dzieci staną dmuchane, klockowe przeszkody i zjeżdżalnia. 

Polecamy zainteresowanie się pozostałymi atrakcjami z zestawu:

DMUCHANIEC ZE ZJEŻDŻALNIĄ - KOLOROWE KLOCKI COMBO MAXI

DMUCHANY ZAMEK SKAKANIEC KOLOROWE KLOCKI

Dzieci uwielbiają te dmuchane zjeżdżalnie, skakańce i place zabaw. Dmuchańce z serii Kolorowe Klocki świetnie sprawdzą się na festynach, piknikach rodzinnych, imprezach integracyjnych i innych eventach – plenerowych i nie tylko. Bezpieczeństwo wszystkich atrakcji zostało potwierdzone przez niezależnego Rzeczoznawcę.

SZCZEGÓŁY: 

Dmuchaniec ze zjeżdżalnią - Kolorowe Klocki combo MINI waży około 100 kg. Jak wszystkie nasze dmuchane atrakcje jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, w tym przypadku z PVC nowej generacji o grubości 0,52 mm i wytrzymałości na rozerwanie 414 N. 

Ten dmuchany plac zabaw ma 5 metrów długości, 4 metry szerokości i 4 metry wysokości. Spełnia normę bezpieczeństwa PN:EN 14960 dla nadmuchiwanego sprzętu do zabawy. Do atrakcji Kolorowe Klocki MINI zalecamy zastosowanie dmuchawy 1200 W, którą dodajemy w gratisie.

Plac zabaw, podobnie jak większość naszych dmuchańców, jest objęty dwuletnią gwarancją.

imagealt

DODATKOWE INFORMACJE: 

W GunGan dbamy o to, żebyś miał jak najmniej na głowie - w pakiecie z dmuchańcem zapewniamy pełny zestaw akcesoriów potrzebnych do przymocowania atrakcji (liny, śledzie, karabinki). Ponadto w komplecie otrzymasz od nas potrzebne dmuchawy – gratis!

Wszyscy klienci mogą również skorzystać z bezpłatnego szkolenia na terenie Wrocławia, na którym nasz pracownik pokaże jak prawidłowo składać dmuchańca i odpowie na wszystkie pytania techniczne.

Podsumowując: kupując w GunGan dostajesz paczkę, z którą możesz jechać prosto na event - nie musisz niczego dodatkowo przygotowywać, a ponadto zostaniesz świetnie przeszkolony!

Gwarancja

Większość sprzedawanych przez nas produktów ma dwuletnią gwarancję, która obejmuje najważniejszy element: materiał. Na szwy dajemy roczną gwarancję.

Uszkodzenia mechaniczne (np. przebicia) nie podlegają gwarancji, jednak tego typu usterki najczęściej można naprawić samodzielnie. 

Materiał

Do produkcji dmuchańców używamy materiału PVC nowej generacji (o grubości 0.52 mm), charakteryzującego się ponadprzeciętną wytrzymałością na rozerwania oraz relatywnie niską wagą. Stosowany przez nas materiał jest trudnopalny.

Dokumentacja

Każde sprzedawane przez nas dmuchane urządzenie, podlegające normie PN-EN 14960, posiada orzeczenie techniczne (atest) oraz dokumentację techniczno-ruchową. Dzięki bliskiej współpracy z autoryzowanym Rzeczoznawcą możesz mieć pewność, że każde urządzenie spełnia wymagane normy bezpieczeństwa.

Dmuchawy

Każde urządzenie wymagające stałego dopływu powietrza dostarczamy wraz z kompletem niezbędnych dmuchaw.

Doradztwo

Zastanawiasz się jakie atrakcje najlepiej sprawdzą się w Twoim biznesie? Masz pytania związane z prowadzeniem firmy w oparciu o nasze produkty? Nie wahaj się! Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

Serwis

Zastanawiasz się co będziesz mógł zrobić, jeżeli Twój sprzęt ulegnie awarii i nie dasz rady samodzielnie go naprawić? Nie martw się! W każdej chwili możesz skorzystać z naszego serwisu.

Jakość

Sami jesteśmy użytkownikami większości atrakcji, które sprzedajemy. Znamy urządzenia nie tylko z perspektywy producenta, ale również z perspektywy użytkownika. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość, która sprawdza się w praktyce.  

Rentowność

Nasze atrakcje mają przynieść zyski przede wszystkim Tobie! Ze starannością dobieramy produkty z dużym potencjałem inwestycyjnym, które są chętnie wynajmowane na polskim rynku.

Wymiar
5 x 4 x 4m
Waga
ok. 100 kg
Materiał
PVC nowej generacji
Dmuchawa
1200 W
Norma bezpieczeństwa
PN:EN 14960
Gwarancja
2 lata
D33

Serwis wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Dowiedz się więcej.