• Obniżka

Dmuchany zamek piracki combo

7 755,00 zł (BRUTTO)
7 605,00 zł (BRUTTO)

Dmuchany zamek piracki MINI combo to połączenie zjeżdżalni ze skakańcem w wersji mini – dla najmłodszych. Dzieci świetnie się na nim bawią – zjeżdżają, skaczą i wcielają się w role piratów.


Oczekiwanie na dostawę lub produkt dostępny na zamówienie.
Skontaktuj się z nami aby poznać dostępność.

.

imagealt

Dmuchany zamek piracki MINI combo

Skakaniec i zjeżdżalnia Zamek piracki mini to atrakcja stworzona z myślą o najmłodszych dzieciach. Dmuchane kotwice, flagi, ster i wizerunki piratów dodają atrakcji ciekawego klimatu. Dmuchaniec jest w pełni bezpieczny – przetestowaliśmy go, opinię wydał również niezależny rzeczoznawca. Popularność motywu pirackiego jest bardzo duża, dlatego polecamy połączenie zamku mini combo z innymi atrakcjami z zestawu:

DMUCHANA ZJEŻDŻALNIA STATEK PIRACKI

DMUCHANY ZAMKEK PIRACKI - SKAKANIEC

SZCZEGÓŁY: 

Dmuchany zamek piracki MINI combo waży około 70 kg. Jak wszystkie nasze dmuchane atrakcje jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, w tym przypadku z PVC nowej generacji o grubości 0,52 mm i wytrzymałości na rozerwanie 414 N.

Ten zamek dmuchany ma 4,9 metrów długości, 3,2 metry szerokości i 3 metry wysokości. Spełnia normę bezpieczeństwa PN:EN 14960 dla nadmuchiwanego sprzętu do zabawy. Do dmuchańca zalecamy zastosowanie dmuchawy 1200 W, którą dodajemy w gratisie.

Podobnie jak większość naszych atrakcji - Zamek piracki mini jest objęty dwuletnią gwarancją. Z dmuchańca mogą jednocześnie korzystać 4 osoby.

imagealt

DODATKOWE INFORMACJE: 

W GunGan dbamy o to, żebyś miał jak najmniej na głowie - w pakiecie z dmuchańcem zapewniamy pełny zestaw akcesoriów potrzebnych do przymocowania atrakcji (liny, śledzie, karabinki). Ponadto w komplecie otrzymasz od nas potrzebne dmuchawy – gratis!

Wszyscy klienci mogą również skorzystać z bezpłatnego szkolenia na terenie Wrocławia, na którym nasz pracownik pokaże jak prawidłowo składać dmuchańca i odpowie na wszystkie pytania techniczne.

Podsumowując: kupując w GunGan dostajesz paczkę, z którą możesz jechać prosto na event - nie musisz niczego dodatkowo przygotowywać, a ponadto zostaniesz świetnie przeszkolony!

Gwarancja

Większość sprzedawanych przez nas produktów ma dwuletnią gwarancję, która obejmuje najważniejszy element: materiał. Na szwy dajemy roczną gwarancję.

Uszkodzenia mechaniczne (np. przebicia) nie podlegają gwarancji, jednak tego typu usterki najczęściej można naprawić samodzielnie. 

Materiał

Do produkcji dmuchańców używamy materiału PVC nowej generacji (o grubości 0.52 mm), charakteryzującego się ponadprzeciętną wytrzymałością na rozerwania oraz relatywnie niską wagą. Stosowany przez nas materiał jest trudnopalny.

Dokumentacja

Każde sprzedawane przez nas dmuchane urządzenie, podlegające normie PN-EN 14960, posiada orzeczenie techniczne (atest) oraz dokumentację techniczno-ruchową. Dzięki bliskiej współpracy z autoryzowanym Rzeczoznawcą możesz mieć pewność, że wybrana przez Ciebie atrakcja spełnia wymagane normy bezpieczeństwa.

Dmuchawy

Każde urządzenie wymagające stałego dopływu powietrza dostarczamy wraz z kompletem niezbędnych dmuchaw.

Doradztwo

Zastanawiasz się jakie atrakcje najlepiej sprawdzą się w Twoim biznesie? Masz pytania związane z prowadzeniem firmy w oparciu o nasze produkty? Nie wahaj się! Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

Serwis

Zastanawiasz się co będziesz mógł zrobić, jeżeli Twój sprzęt ulegnie awarii i nie dasz rady samodzielnie go naprawić? Nie martw się! W każdej chwili możesz skorzystać z naszego serwisu.

Jakość

Sami jesteśmy użytkownikami większości atrakcji, które sprzedajemy. Znamy urządzenia nie tylko z perspektywy producenta, ale również z perspektywy użytkownika. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość, która sprawdza się w praktyce.  

Rentowność

Nasze atrakcje mają przynieść zyski przede wszystkim Tobie! Ze starannością dobieramy produkty z dużym potencjałem inwestycyjnym, które są chętnie wynajmowane na polskim rynku.

Wymiar
4,9 m x 3,2 m x 3 m (długość x szerokość x wysokość)
Waga
70 kg
Materiał
PVC 0,52 mm nowej generacji, trudnopalne, średnia wytrzymałość na rozerwanie: 414 N!
Maksymalna liczba uczestników
4 osoby
Dmuchawa
1200 W
Norma bezpieczeństwa
PN:EN 14960
Gwarancja
2 lata
D14

Serwis wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Dowiedz się więcej.