Dmuchana zjeżdżalnia wodna Giga - 52 metry

153 450,00 zł (BRUTTO)

Gigantyczna zjeżdżalnia wodna - jeszcze więcej frajdy w gorące dni!


Oczekiwanie na dostawę lub produkt dostępny na zamówienie.
Skontaktuj się z nami aby poznać dostępność.

.

Gigantyczna dmuchana zjeżdżalnia wodna

Ta olbrzymia zjeżdżalnia wodna musi rzucić się w oczy. Świetnie sprawdzi się w gorące dni, kiedy każdy chętnie ochłodzi się w basenie z orzeźwiającą wodą. Zapewni dużą dawkę adrenaliny wszystkim chętnym do jej wypróbowania.

Zachęcamy do obejrzenia innych zjeżdżalni wodnych w naszej ofercie:

SZCZEGÓŁY: 

Ta ogromna zjeżdżalnia wodna, podobnie jak wszystkie nasze atrakcje, jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, w tym przypadku z PVC nowej generacji o grubości 0,52 mm i wytrzymałości na rozerwanie 414 N. Jej wymiary to 52 metry długości, 13 metrów szerokości i 11 metrów wysokości. Spełnia wymogi normy europejskiej PN-EN 14960.

Do dmuchańca zalecamy zastosowanie dmuchaw, które dodajemy w gratisie. Nadmuchiwana zjeżdżalnia wodna jest objęta roczną gwarancją.

DODATKOWE INFORMACJE: 

W GunGan dbamy o to, żebyś miał jak najmniej na głowie - w pakiecie z dmuchańcem zapewniamy pełny zestaw akcesoriów potrzebnych do przymocowania atrakcji (liny, śledzie, karabinki). Ponadto w komplecie otrzymasz od nas potrzebne dmuchawy – gratis!

Wszyscy klienci mogą również skorzystać z bezpłatnego szkolenia na terenie Wrocławia, na którym nasz pracownik pokaże jak prawidłowo składać dmuchańca i odpowie na wszystkie pytania techniczne.

Podsumowując: kupując w GunGan dostajesz paczkę, z którą możesz jechać prosto na event - nie musisz niczego dodatkowo przygotowywać, a ponadto zostaniesz świetnie przeszkolony!

Gwarancja

Zjeżdżalnie wodne są objęte roczną gwarancją. Więcej szczegółów w WARUNKACH GWARANCJI

Materiał

Do produkcji dmuchańców używamy materiału PVC nowej generacji (o grubości 0.52 mm), charakteryzującego się ponadprzeciętną wytrzymałością na rozerwania oraz relatywnie niską wagą. Stosowany przez nas materiał jest trudnopalny.

Dokumentacja

Wszystkie urządzenia podlegające normie PN-EN 14960 oraz PN-EN ISO 25649-6 posiadają orzeczenie techniczne (atest) oraz dokumentację techniczno-ruchową. Więcej informacji na temat wymaganej dokumentacji można znaleźć na naszym BLOGU

Dmuchawy

Każde urządzenie wymagające stałego dopływu powietrza dostarczamy wraz z kompletem niezbędnych dmuchaw.

Doradztwo

Zastanawiasz się jakie atrakcje najlepiej sprawdzą się w Twoim biznesie? Masz pytania związane z prowadzeniem firmy w oparciu o nasze produkty? Nie wahaj się! Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

Serwis

Zastanawiasz się co będziesz mógł zrobić, jeżeli Twój sprzęt ulegnie awarii i nie dasz rady samodzielnie go naprawić? Nie martw się! W każdej chwili możesz skorzystać z naszego serwisu.

Jakość

Sami jesteśmy użytkownikami większości atrakcji, które sprzedajemy. Znamy urządzenia nie tylko z perspektywy producenta, ale również z perspektywy użytkownika. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość, która sprawdza się w praktyce.  

Rentowność

Nasze atrakcje mają przynieść zyski przede wszystkim Tobie! Ze starannością dobieramy produkty z dużym potencjałem inwestycyjnym, które są chętnie wynajmowane na polskim rynku.

Wymiar
52 m x 13 m x 11 m (długość x szerokość x wysokość)
Materiał
PVC nowej generacji
Dmuchawa
5 x 2400W
Norma bezpieczeństwa
PN-EN 14960
Gwarancja
1 rok
W16c

Serwis wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Dowiedz się więcej.