Podwójna dmuchana zjeżdżalnia dżungla
15 300,00 zł (BRUTTO)

12 439,02 zł netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 15 300,00 zł
Brutto
WDD6b

Podwójna dmuchana zjeżdżalnia dżungla

15 300,00 zł (BRUTTO)

12 439,02 zł netto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 15 300,00 zł
Brutto
WDD6b

Ktoś zabrał wszystkie banany! Wspinaj się na zielony szczyt. Przeżyj niesamowite emocje i zaprzyjaźnij się z wesołymi zwierzakami.

help_outline Produkt dostępny od ręki. Zamówienie wyślemy do Ciebie do 2 dni roboczych.
lub
Wymiar (dł. x szer. x wys.)
7 m x 4 m x 4,5 m
Po spakowaniu (wys. x śr.)
+/- 1,7 m x 1 m
Materiał nowej generacji
PVC
Dmuchawa
1x 2400 W
Waga
+/- 180 kg
Norma bezpieczeństwa
EN14960
Gwarancja (lata)
2

W zestawie otrzymasz:

dmuchawę 2 lata gwarancji pokrowiec ochronny kotwy i linę atest darmowe szkolenie

DLA KOGO

Podwójna dmuchana zjeżdżalnia dżungla to fantastyczny dmuchaniec dla dzieci i młodzieży. Świetnie sprawdzi się w zestawie z naszymi pozostałymi atrakcjami w różnych motywach. Podwójna dmuchana zjeżdżalnia dżungla wzbudza zainteresowanie dzieci, gdy tylko znajdzie się w zasięgu ich wzroku. Najmłodsi uczestnicy eventów przepadają za dobrą zabawą, dlatego ta zjeżdżalnia może być jednym z bardziej popularnych dmuchańców w Twojej ofercie. Dmuchańce z tej kategorii są efektowne, posiadają zwykle wiele zdobień i elementów, które zachęcają do podjęcia skocznej zabawy na świeżym powietrzu.

JAK WYKORZYSTAĆ

Hop, kic, skok i ahoj przygodo! Jedyne co musisz ze sobą zabrać, to doskonały humor. Dmuchaniec rewelacyjnie wpisuje się w ponadczasową tematykę zabawy w niemal każdej grupie wiekowej. Dmuchaniec jest bardzo przepustowy, świetnie sprawdzi się na dużych eventach, takich jak takich jak imprezy integracyjne, pracownicze, pikniki rodzinne, festyny, wesela, komunie czy inne spotkania plenerowe. Dla wszystkich klientów dostępne są bezpłatne szkolenia na terenie Wrocławia, na których nasz ekspert zaprezentuje atrakcje.

O TYM PRODUKCIE

Jak wszystkie nasze dmuchane atrakcje, produkt jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, w tym przypadku z PVC nowej generacji o dużej wytrzymałości na rozerwanie. Ta dmuchana zjeżdżalnia ma 7 metrów długości, 4 metry szerokości i  4,5 metrów wysokości. Spełnia normę bezpieczeństwa PN-EN 14960 dla nadmuchiwanego sprzętu do zabawy. Do dmuchańca zalecamy zastosowanie dmuchaw, które dodajemy w zestawie. Podobnie jak większość naszych atrakcji, dmuchaniec jest objęty dwuletnią gwarancją. W GunGan dbamy o to, żebyś miał jak najmniej na głowie - w pakiecie z dmuchańcem zapewniamy pełny zestaw akcesoriów potrzebnych do przymocowania atrakcji (liny, śledzie). Dmuchaniec został sprawdzony pod kątem bezpieczeństwa przez niezależnego rzeczoznawcę.

Możesz polubić także

Co nas wyróżnia?

Gwarancja

Większość sprzedawanych przez nas produktów jest objęta dwuletnią gwarancją. Więcej szczegółów w warunkach gwarancji

Materiał

Do produkcji dmuchańców używamy solidnych materiałów: TPU lub PVC, charakteryzujących się ponadprzeciętną wytrzymałością na rozerwania oraz relatywnie niską wagą.

Dokumentacja

Wszystkie urządzenia podlegające normie PN-EN 14960 oraz PN-EN ISO 25649-6 posiadają orzeczenie techniczne (atest) oraz dokumentację techniczno-ruchową.

Dmuchawy

Każde urządzenie wymagające stałego dopływu powietrza dostarczamy wraz z kompletem niezbędnych dmuchaw.

Doradztwo

Zastanawiasz się jakie atrakcje najlepiej sprawdzą się w Twoim biznesie? Masz pytania związane z prowadzeniem firmy w oparciu o nasze produkty? Nie wahaj się! Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

Serwis

Zastanawiasz się co będziesz mógł zrobić, jeżeli Twój sprzęt ulegnie awarii i nie dasz rady samodzielnie go naprawić? Nie martw się! W każdej chwili możesz skorzystać z naszego serwisu.

Jakość

Znamy urządzenia nie tylko z perspektywy producenta, ale również z perspektywy użytkownika. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość, która sprawdza się w praktyce.

Rentowność

Nasze atrakcje mają przynieść zyski przede wszystkim Tobie! Ze starannością dobieramy produkty z dużym potencjałem inwestycyjnym, które są chętnie wynajmowane na polskim rynku.