• Obniżka

Dmuchaniec GunGan - podwójna zjeżdżalnia

14 124,00 zł (BRUTTO)
13 184,00 zł (BRUTTO)

Podwójna zjeżdżalnia GunGan to atrakcja dmuchana stworzona z myślą o najmłodszych oraz Twojej kieszeni! :)


Oczekiwanie na dostawę lub produkt dostępny na zamówienie.
Skontaktuj się z nami aby poznać dostępność.

.

imagealt

Podwójna zjeżdżalnia dmuchana GunGan

Podwójna zjeżdżalnia w naszych firmowych kolorach - staraliśmy się połączyć wysoką jakość z prostym designem i świetną ceną. W ten sposób stworzyliśmy ekonomicznego dmuchańca, który daje dużo radości uczestnikom i jest przyjemny nie tylko dla oka, ale również dla kieszeni.

Zjeżdżalnia została wyposażona w dwa tory, które umożliwiają rozrywkę i rywalizację. To głównie atrakcja dla dzieci, ale również dorośli mogą się na niej świetnie bawić. Sprawdzi się na dużych i małych eventach, imprezach integracyjnych, firmowych czy plenerowych.

W zestawie do tego dmuchańca polecamy również

Dmuchaniec GunGan - skakaniec z suchym basenem

SZCZEGÓŁY: 

Podwójna dmuchana zjeżdżalnia waży około 180 kg. Jak wszystkie nasze dmuchane atrakcje jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, w tym przypadku z PVC nowej generacji o grubości 0,52 mm i wytrzymałości na rozerwanie 414 N.

Dmuchana zjeżdżalnia GunGan ma 7 metrów długości, 4 metry szerokości i 5 metrów wysokości. Spełnia normę bezpieczeństwa PN:EN 14960 dla nadmuchiwanego sprzętu do zabawy.

Do dmuchańca zalecamy zastosowanie dmuchawy 2400 W, którą dodajemy w gratisie. Podobnie jak większość naszych atrakcji - podwójna zjeżdżalnia GunGan jest objęta dwuletnią gwarancją

imagealt
imagealt

DODATKOWE INFORMACJE: 

W GunGan dbamy o to, żebyś miał jak najmniej na głowie - w pakiecie z dmuchańcem zapewniamy pełny zestaw akcesoriów potrzebnych do przymocowania atrakcji (liny, śledzie, karabinki). Ponadto w komplecie otrzymasz od nas potrzebne dmuchawy – gratis!

Wszyscy klienci mogą również skorzystać z bezpłatnego szkolenia na terenie Wrocławia, na którym nasz pracownik pokaże jak prawidłowo składać dmuchańca i odpowie na wszystkie pytania techniczne.

Podsumowując: kupując w GunGan dostajesz paczkę, z którą możesz jechać prosto na event - nie musisz niczego dodatkowo przygotowywać, a ponadto zostaniesz świetnie przeszkolony!

Gwarancja

Większość sprzedawanych przez nas produktów ma dwuletnią gwarancję, która obejmuje najważniejszy element: materiał. Na szwy dajemy roczną gwarancję.

Uszkodzenia mechaniczne (np. przebicia) nie podlegają gwarancji, jednak tego typu usterki najczęściej można naprawić samodzielnie. 

Materiał

Do produkcji dmuchańców używamy materiału PVC nowej generacji (o grubości 0.52 mm), charakteryzującego się ponadprzeciętną wytrzymałością na rozerwania oraz relatywnie niską wagą. Stosowany przez nas materiał jest trudnopalny.

Dokumentacja

Każde sprzedawane przez nas dmuchane urządzenie, podlegające normie PN-EN 14960, posiada orzeczenie techniczne (atest) oraz dokumentację techniczno-ruchową. Dzięki bliskiej współpracy z autoryzowanym Rzeczoznawcą możesz mieć pewność, że wybrana przez Ciebie atrakcja spełnia wymagane normy bezpieczeństwa.

Dmuchawy

Każde urządzenie wymagające stałego dopływu powietrza dostarczamy wraz z kompletem niezbędnych dmuchaw.

Doradztwo

Zastanawiasz się jakie atrakcje najlepiej sprawdzą się w Twoim biznesie? Masz pytania związane z prowadzeniem firmy w oparciu o nasze produkty? Nie wahaj się! Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

Serwis

Zastanawiasz się co będziesz mógł zrobić, jeżeli Twój sprzęt ulegnie awarii i nie dasz rady samodzielnie go naprawić? Nie martw się! W każdej chwili możesz skorzystać z naszego serwisu.

Jakość

Sami jesteśmy użytkownikami większości atrakcji, które sprzedajemy. Znamy urządzenia nie tylko z perspektywy producenta, ale również z perspektywy użytkownika. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość, która sprawdza się w praktyce.  

Rentowność

Nasze atrakcje mają przynieść zyski przede wszystkim Tobie! Ze starannością dobieramy produkty z dużym potencjałem inwestycyjnym, które są chętnie wynajmowane na polskim rynku.

Wymiar
7 m x 4 m x 5 m (długość x szerokość x wysokość)
Waga
ok. 180 kg
Materiał
PVC 0,52 mm nowej generacji, trudnopalne, średnia wytrzymałość na rozerwanie: 414 N!
Dmuchawa
2400 W
Norma bezpieczeństwa
PN:EN 14960
Gwarancja
2 lata
D30

Serwis wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Dowiedz się więcej.