Podwójna zjeżdżalnia dmuchana z potworkami

15 224,00 zł (BRUTTO)

Podwójna zjeżdżalnia z kolorowym motywem sympatycznych potworków.


Oczekiwanie na dostawę lub produkt dostępny na zamówienie.
Skontaktuj się z nami aby poznać dostępność.

.

Podwójna zjeżdżalnia z motywem potworków

Dmuchana zjeżdżalnia z potworkami to bardzo kolorowa atrakcja, która już z daleka zwróci uwagę dzieci. Podwójny zjazd umożliwia urządzanie rywalizacyjnych wyścigów. Atrakcję polecamy na festyny, pikniki rodzinne, a także imprezy pracownicze, integracyjne i inne tego typu eventy.

Podwójna zjeżdżalnia świetnie sprawdzi się w zestawie z innymi atrakcjami z tym samym motywem: dmuchanym torem przeszkód dla dzieci z potworkami oraz dmuchanym skakańcem i dmuchańcem combo mini dla dzieci.

SZCZEGÓŁY: 

Dmuchana zjeżdżalnia waży około 200 kg. Jak wszystkie nasze dmuchane atrakcje jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, w tym przypadku z PVC nowej generacji o grubości 0,52 mm i wytrzymałości na rozerwanie 414 N.

Ten dmuchaniec ma 7 metrów długości, 4 metry szerokości i 5,8 metrów wysokości. Waży około 200 kg. Spełnia normę bezpieczeństwa PN:EN 14960 dla nadmuchiwanego sprzętu do zabawy.

Do dmuchanej zjeżdżalni zalecamy zastosowanie dmuchaw, które dodajemy w gratisie. Podobnie jak większość naszych atrakcji - podwójna zjeżdżalnia z motywem potworków jest objęta dwuletnią gwarancją

DODATKOWE INFORMACJE: 

W GunGan dbamy o to, żebyś miał jak najmniej na głowie - w pakiecie z dmuchańcem zapewniamy pełny zestaw akcesoriów potrzebnych do przymocowania atrakcji (liny, śledzie, karabinki). Ponadto w komplecie otrzymasz od nas potrzebne dmuchawy – gratis!

Wszyscy klienci mogą również skorzystać z bezpłatnego szkolenia na terenie Wrocławia, na którym nasz pracownik pokaże jak prawidłowo składać dmuchańca i odpowie na wszystkie pytania techniczne.

Podsumowując: kupując w GunGan dostajesz paczkę, z którą możesz jechać prosto na event - nie musisz niczego dodatkowo przygotowywać, a ponadto zostaniesz świetnie przeszkolony!

Gwarancja

Większość sprzedawanych przez nas produktów jest objęta dwuletnią gwarancją. Więcej szczegółów w 

WARUNKACH GWARANCJI

Materiał

Do produkcji dmuchańców używamy materiału PVC nowej generacji (o grubości 0.52 mm), charakteryzującego się ponadprzeciętną wytrzymałością na rozerwania oraz relatywnie niską wagą. Stosowany przez nas materiał jest trudnopalny.

Dokumentacja

Wszystkie urządzenia podlegające normie PN-EN 14960 posiadają orzeczenie techniczne (atest) oraz dokumentację techniczno-ruchową. Więcej informacji na temat wymaganej dokumentacji można znaleźć na naszym BLOGU

Dmuchawy

Każde urządzenie wymagające stałego dopływu powietrza dostarczamy wraz z kompletem niezbędnych dmuchaw.

Doradztwo

Zastanawiasz się jakie atrakcje najlepiej sprawdzą się w Twoim biznesie? Masz pytania związane z prowadzeniem firmy w oparciu o nasze produkty? Nie wahaj się! Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

Serwis

Zastanawiasz się co będziesz mógł zrobić, jeżeli Twój sprzęt ulegnie awarii i nie dasz rady samodzielnie go naprawić? Nie martw się! W każdej chwili możesz skorzystać z naszego serwisu.

Jakość

Sami jesteśmy użytkownikami większości atrakcji, które sprzedajemy. Znamy urządzenia nie tylko z perspektywy producenta, ale również z perspektywy użytkownika. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość, która sprawdza się w praktyce.  

Rentowność

Nasze atrakcje mają przynieść zyski przede wszystkim Tobie! Ze starannością dobieramy produkty z dużym potencjałem inwestycyjnym, które są chętnie wynajmowane na polskim rynku.

Wymiar
7 m x 4 m x 5.8 m (długość x szerokość x wysokość)
Waga
około 200 kg
Materiał
PVC nowej generacji
Dmuchawa
2400W
Norma bezpieczeństwa
PN:EN 14960
Gwarancja
2 lata
WDD14

Serwis wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Dowiedz się więcej.