Podwójna dmuchana zjeżdżalnia z motywem cukierków

15 310,00 zł (BRUTTO)

Podwójna dmuchana zjeżdżalnia z motywem cukierkowym to zabawa dla całej rodziny!


Oczekiwanie na dostawę lub produkt dostępny na zamówienie.
Skontaktuj się z nami aby poznać dostępność.

.

Podwójna zjeżdżalnia z motywem cukierków

Podwójna zjeżdżalnia to atrakcja, która zawsze jest na topie. Dziecięcy motyw cukierków sprawi, że trudno będzie się od niej oderwać najmłodszym uczestnikom zabawy. Z pewnością osłodzi każdy event plenerowy!

W ofercie posiadamy również inne atrakcje w motywie cukierkowym:

SZCZEGÓŁY: 

Podwójna dmuchana zjeżdżalnia w motywie cukierków waży około 200 kg. Jak wszystkie nasze dmuchane atrakcje jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, w tym przypadku z PVC nowej generacji o grubości 0,52 mm i wytrzymałości na rozerwanie 414 N.

Zjeżdżalnia ma 7 metrów długości, 4 metry szerokości i 6,1 metrów wysokości. Spełnia normę bezpieczeństwa PN:EN 14960 dla nadmuchiwanego sprzętu do zabawy.

Do dmuchańca zalecamy zastosowanie dmuchawy, którą dodajemy w gratisie. Podobnie jak większość naszych atrakcji - dmuchana zjeżdżalnia jest objęta dwuletnią gwarancją

DODATKOWE INFORMACJE: 

W GunGan dbamy o to, żebyś miał jak najmniej na głowie - w pakiecie z dmuchańcem zapewniamy pełny zestaw akcesoriów potrzebnych do przymocowania atrakcji (liny, śledzie, karabinki). Ponadto w komplecie otrzymasz od nas potrzebne dmuchawy – gratis!

Wszyscy klienci mogą również skorzystać z bezpłatnego szkolenia na terenie Wrocławia, na którym nasz pracownik pokaże jak prawidłowo składać dmuchańca i odpowie na wszystkie pytania techniczne.

Podsumowując: kupując w GunGan dostajesz paczkę, z którą możesz jechać prosto na event - nie musisz niczego dodatkowo przygotowywać, a ponadto zostaniesz świetnie przeszkolony!

Gwarancja

Większość sprzedawanych przez nas produktów jest objęta dwuletnią gwarancją. Więcej szczegółów w WARUNKACH GWARANCJI

Materiał

Do produkcji dmuchańców, używamy materiału PVC nowej generacji, o grubości 0.52 mm, charakteryzującego się ponadprzeciętną wytrzymałością na rozerwania oraz relatywnie niską wagą. Używany przez nas materiał jest trudnopalny.

Dokumentacja

Każde sprzedawane przez nas dmuchane urządzenie, podlegające normie PN-EN 14960, posiada orzeczenie techniczne (atest) oraz dokumentację techniczno-ruchową. Dzięki bliskiej współpracy, z autoryzowanym Rzeczoznawcą, możesz mieć pewność, że każde urządzenie spełnia wymagane normy bezpieczeństwa.

Dmuchawy

Każde urządzenie, wymagające stałego dopływu powietrza, dostarczane jest wraz z kompletem niezbędnych dmuchaw.

Doradztwo

Zastanawiasz się jakie atrakcje najlepiej sprawdzą się w Twoim biznesie? Masz pytania związane z prowadzeniem biznesu w oparciu o nasze produkty? Nie wahaj się! Skontaktuj się z nami a chętnie Ci pomożemy.

Serwis

Zastanawiasz się co jeśli Twój sprzęt ulegnie awarii i nie dasz rady go samodzielnie naprawić? Nie martw się! W każdej chwili możesz skorzystać z naszego serwisu.

Jakość

Sami jesteśmy użytkownikami większości atrakcji który sprzedajemy. Znamy urządzenia, nie tylko z perspektywy producenta ale również z perspektywy użytkownika. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić optymalną jakość, która sprawdza się w praktyce.  

Rentowność

Nasze atrakcje mają przynieść zyski przede wszystkim Tobie! Ze starannością dobieramy atrakcje z dużym potencjałem inwestycyjnym, które są chętnie wynajmowane na Polskim rynku.

Wymiar
7 m x 4 m x 6,1 m (długość x szerokość x wysokość)
Waga
około 200 kg
Materiał
PVC 0,52 mm nowej generacji, trudnopalne, średnia wytrzymałość na rozerwanie: 414 N!
Dmuchawa
2400 W
Norma bezpieczeństwa
PN:EN 14960
Gwarancja
2 lata
WDD56

Serwis wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Dowiedz się więcej.