• Obniżka

Dmuchana zjeżdżalnia Statek Piracki

24 530,00 zł (BRUTTO)
24 130,00 zł (BRUTTO)

Dmuchana zjeżdżalnia Statek piracki to duży i kolorowy dmuchaniec dla dzieci. Świetnie sprawdzi się w zestawie z naszymi pozostałymi atrakcjami z motywem pirackim, które dzieci wprost uwielbiają.


Oczekiwanie na dostawę lub produkt dostępny na zamówienie.
Skontaktuj się z nami aby poznać dostępność.

.

imagealt

Dmuchana zjeżdżalnia Statek Piracki

Dmuchana zjeżdżalnia Statek piracki zwraca uwagę dzieci, gdy tylko znajdzie się w zasięgu ich wzroku. Najmłodsi uczestnicy eventów zawsze szaleją za motywem pirackim, dlatego ta duża i kolorowa zjeżdżalnia jest jednym z bardziej popularnych dmuchańców w naszej ofercie. Jest bardzo przepustowa, świetnie sprawdzi się na dużych eventach, takich jak imprezy integracyjne, pracownicze, pikniki rodzinne czy inne imprezy plenerowe. 

Dmuchaniec robi największe wrażenie w połączeniu z pozostałymi atrakcjami o tematyce pirackiej, takimi jak:

DMUCHANY ZAMEK - SKAKANIEC oraz DMUCHANY ZAMEK MINI COMBO 

Cały zestaw został oczywiście sprawdzony pod kątem bezpieczeństwa – zarówno przez nas, jak również przez niezależnego rzeczoznawcę. Dzięki temu rodzice nie muszą się niczym martwić, a dzieci mogą się bez oporów wyszaleć.

SZCZEGÓŁY: 

Dmuchana zjeżdżalnia Statek piracki waży około 240  kg. Jak wszystkie nasze dmuchane atrakcje jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, w tym przypadku z PVC 0,52 mm nowej generacji o średniej wytrzymałość na rozerwanie 414 N.

Ta dmuchana zjeżdżalnia ma 12 metrów długości, 4,4 metry szerokości i  6,7 metrów wysokości. Spełnia normę bezpieczeństwa PN:EN 14960 dla nadmuchiwanego sprzętu do zabawy. Do dmuchańca zalecamy zastosowanie dwóch dmuchaw 1800 W, które dodajemy w gratisie.

Podobnie jak większość naszych atrakcji, dmuchana zjeżdżalnia Statek Piracki jest objęta dwuletnią gwarancją. Z dmuchańca może jednocześnie korzystać około 6 osób.

imagealt

DODATKOWE INFORMACJE: 

W GunGan dbamy o to, żebyś miał jak najmniej na głowie - w pakiecie z dmuchańcem zapewniamy pełny zestaw akcesoriów potrzebnych do przymocowania atrakcji (liny, śledzie, karabinki). Ponadto w komplecie otrzymasz od nas potrzebne dmuchawy – gratis!

Wszyscy klienci mogą również skorzystać z bezpłatnego szkolenia na terenie Wrocławia, na którym nasz pracownik pokaże jak prawidłowo składać dmuchańca i odpowie na wszystkie pytania techniczne.

Podsumowując: kupując w GunGan dostajesz paczkę, z którą możesz jechać prosto na event - nie musisz niczego dodatkowo przygotowywać, a ponadto zostaniesz świetnie przeszkolony!

Gwarancja

Większość sprzedawanych przez nas produktów ma dwuletnią gwarancję, która obejmuje najważniejszy element: materiał. Na szwy dajemy roczną gwarancję.

Uszkodzenia mechaniczne (np. przebicia) nie podlegają gwarancji, jednak tego typu usterki najczęściej można naprawić samodzielnie. 

Materiał

Do produkcji dmuchańców używamy materiału PVC nowej generacji (o grubości 0.52 mm), charakteryzującego się ponadprzeciętną wytrzymałością na rozerwania oraz relatywnie niską wagą. Stosowany przez nas materiał jest trudnopalny.

Dokumentacja

Każde sprzedawane przez nas dmuchane urządzenie, podlegające normie PN-EN 14960, posiada orzeczenie techniczne (atest) oraz dokumentację techniczno-ruchową. Dzięki bliskiej współpracy z autoryzowanym Rzeczoznawcą możesz mieć pewność, że wybrana przez Ciebie atrakcja spełnia wymagane normy bezpieczeństwa.

Dmuchawy

Każde urządzenie wymagające stałego dopływu powietrza dostarczamy wraz z kompletem niezbędnych dmuchaw.

Doradztwo

Zastanawiasz się jakie atrakcje najlepiej sprawdzą się w Twoim biznesie? Masz pytania związane z prowadzeniem firmy w oparciu o nasze produkty? Nie wahaj się! Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

Serwis

Zastanawiasz się co będziesz mógł zrobić, jeżeli Twój sprzęt ulegnie awarii i nie dasz rady samodzielnie go naprawić? Nie martw się! W każdej chwili możesz skorzystać z naszego serwisu.

Jakość

Sami jesteśmy użytkownikami większości atrakcji, które sprzedajemy. Znamy urządzenia nie tylko z perspektywy producenta, ale również z perspektywy użytkownika. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość, która sprawdza się w praktyce.  

Rentowność

Nasze atrakcje mają przynieść zyski przede wszystkim Tobie! Ze starannością dobieramy produkty z dużym potencjałem inwestycyjnym, które są chętnie wynajmowane na polskim rynku.

Wymiar
12 m x 4,4 m x 6,7 m (długość x szerokość x wysokość)
Waga
ok. 240 kg
Materiał
PVC nowej generacji
Maksymalna liczba uczestników
6 osób
Dmuchawa
2 x 1800 W
Norma bezpieczeństwa
PN:EN 14960
Gwarancja
2 lata
D8

Nasze atrakcje mają przynieść zysk przede wszystkim Tobie. Aby zobrazować Ci lepiej potencjał inwestycyjny, postanowiliśmy zaprezentować orientacyjną kalkulację bazującą na cenach rynkowych wynajmu sprzętu. 

Podstawowe założenia:

Zakładamy średnio osiem całodniowych wynajmów w ciągu miesiąca w sezonie. Jeden całodniowy wynajem to 6h

Rynkowa cena za 6h wynajmu wraz z obsługą: 2200 zł brutto
Liczba całodniowych wynajmów do osiągnięcia zwrotu: 7-8 wynajmów
Orientacyjny czas zwrotu z inwestycji: 1 miesiąc (w sezonie)

*Kalkulacja jest jedynie orientacyjna i nie obejmuje kosztów obsługi atrakcji.

Serwis wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Dowiedz się więcej.