Dmuchany zamek piracki - skakaniec

8,700.00 zł (BRUTTO)

Dmuchany zamek piracki to atrakcja uwielbiana przez dzieci. Ten skakaniec na pewno przypadnie do gustu wszystkim fanom pirackich motywów.


Oczekiwanie na dostawę lub produkt dostępny na zamówienie.
Skontaktuj się z nami aby poznać dostępność.

Skakaniec piracki, to atrakcja przeznaczona dla najmłodszych. To jedna z klasycznych atrakcji dmuchanych, czyli sprawdzone rozwiązanie. Atrakcja jest w pełni ogrodzona, co gwarantuje bezpieczeństwo zabawy. Nadmuchiwane elementy - pirat, kotwice, ster i flagi – dodają atrakcji uroku i podobają się dzieciom, które chętnie skaczą i szaleją na tym skakańcu.

Dmuchaniec świetnie sprawdza się w zestawie z innymi atrakcjami z motywem pirackim. Polecamy Państwu Dmuchana zjeżdżalnia Statek Piracki oraz Dmuchany zamek piracki MINI combo Wszystkie są w pełni bezpieczne – przetestowane przez GunGan i sprawdzone przez niezależnego rzeczoznawcę.

Dmuchany zamek piracki - skakaniec waży około 150 kg. Jak wszystkie nasze dmuchane atrakcje jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, w tym przypadku PVC 0,52 mm nowej generacji. Skakaniec piracki ma 5,2 metra długości, 4,3 metry szerokości i 4,6 metrów wysokości. Spełnia normę bezpieczeństwa PN:EN 14960 dla nadmuchiwanego sprzętu do zabawy. Do dmuchańca zalecamy zastosowanie dmuchawy 750 W, którą dodajemy w gratisie. Podobnie jak większość naszych atrakcji Dmuchany zamek piracki jest objęty roczną gwarancją. Z dmuchańca może jednocześnie korzystać około 6 osób.

Gwarancja

Każdy sprzedawany przez nas produkt ma roczną gwarancję, która obejmuje najważniejszy element: zachowanie trwałości konstrukcji. Uszkodzenia mechaniczne (np. przebicia) nie podlegają gwarancji, jednak tego typu usterki najczęściej można naprawić samodzielnie. 

Materiał

Do produkcji dmuchańców używamy materiału PVC nowej generacji (o grubości 0.52 mm), charakteryzującego się ponadprzeciętną wytrzymałością na rozerwania oraz relatywnie niską wagą. Stosowany przez nas materiał jest trudnopalny.

Dokumentacja

Każde sprzedawane przez nas dmuchane urządzenie, podlegające normie PN-EN 14960, posiada orzeczenie techniczne (atest) oraz dokumentację techniczno-ruchową. Dzięki bliskiej współpracy z autoryzowanym Rzeczoznawcą możesz mieć pewność, że wybrana przez Ciebie atrakcja spełnia wymagane normy bezpieczeństwa.

Dmuchawy

Każde urządzenie wymagające stałego dopływu powietrza dostarczamy wraz z kompletem niezbędnych dmuchaw.

Doradztwo

Zastanawiasz się jakie atrakcje najlepiej sprawdzą się w Twoim biznesie? Masz pytania związane z prowadzeniem firmy w oparciu o nasze produkty? Nie wahaj się! Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

Serwis

Zastanawiasz się co będziesz mógł zrobić, jeżeli Twój sprzęt ulegnie awarii i nie dasz rady samodzielnie go naprawić? Nie martw się! W każdej chwili możesz skorzystać z naszego serwisu.

Jakość

Sami jesteśmy użytkownikami większości atrakcji, które sprzedajemy. Znamy urządzenia nie tylko z perspektywy producenta, ale również z perspektywy użytkownika. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość, która sprawdza się w praktyce.  

Rentowność

Nasze atrakcje mają przynieść zyski przede wszystkim Tobie! Ze starannością dobieramy produkty z dużym potencjałem inwestycyjnym, które są chętnie wynajmowane na polskim rynku.

Poznaj ofertę pozostałych wystrzałowych atrakcji:

Poznaj ofertę pozostałych wystrzałowych atrakcji:

Wymiar
5,2 m x 4,3 m x 4,6 m (długość x szerokość x wysokość)
Waga
ok. 150 kg
Materiał
PVC 0,52 mm nowej generacji, trudnopalne, średnia wytrzymałość na rozerwanie: 414 N!
Maksymalna liczba uczestników
6 osób
Dmuchawa
750 W
Norma bezpieczeństwa
PN:EN 14960
Gwarancja
1 rok
D23

Nasze atrakcje mają przynieść zysk przede wszystkim Tobie. Aby zobrazować Ci lepiej potencjał inwestycyjny, postanowiliśmy zaprezentować orientacyjną kalkulację bazującą na cenach rynkowych wynajmu sprzętu. 

Podstawowe założenia:

Zakładamy średnio osiem całodniowych wynajmów w ciągu miesiąca w sezonie. Jeden całodniowy wynajem to 6h

Rynkowa cena za 6h wynajmu wraz z obsługą: 1700 zł brutto
Liczba całodniowych wynajmów do osiągnięcia zwrotu: 5-6 wynajmów
Orientacyjny czas zwrotu z inwestycji: 1 miesiąc (w sezonie)

*Kalkulacja jest jedynie orientacyjna i nie obejmuje kosztów obsługi atrakcji.

Serwis wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Dowiedz się więcej.