• Obniżka
  • Pakiet

ZESTAW Dmuchana tarcza Football Darts dwustronna z akcesoriami

11 811,00 zł (BRUTTO)
9,999.00 zł (BRUTTO)

Dmuchana, dwustronna i mobilna tarcza do gry w Football Darts  (Foot Darts, FootDart). Wraz z pełnym zestawem:

- dmuchawa

- kij do ściągania piłek

- specjalne piłki (8 szt.)

- kotwy wraz ze sznurem do mocowania tarczy

Ten pakiet zawiera


Produkt dostępny od ręki.
Zamówienie wyślemy do Ciebie do 2 dni roboczych.

Dmuchana, mobilna dwustronna tarcza z wymiennymi rzepami do gry w Football Darts (Foot Darts, FootDart). Duże rozmiary tarczy oraz proste zasady gry pozwolą bawić się zarówno najmłodszym jak i starszym osobom. 

Piłeczki posiadają specjalne rzepy umożliwiające przyczepienie się do tarczy. Wystarczy tylko dobrze wycelować. Urządzenie świetnie sprawdzi się na pikniku, w domowym ogródku, na wszelkich imprezach integracyjnych. Można je szybko rozłożyć i złożyć. Wykonane jest z mocnego materiału, który zapewni długi okres użytkowania, co szczególnie jest ważne jeżeli myślisz o zakupie urządzenia w celach zarobkowych. To dobra zabawa i inwestycja. Zajmuje również stosunkowo niewiele miejsca a angażuje jednocześnie wiele osób, które chcą się bawić. 

Zestaw:

- dmuchawa

- kij do ściągania piłek

- specjalne piłki (8 szt.)

- kotwy wraz ze sznurem do mocowania tarczy.

Gwarancja

Każdy sprzedawany przez nas produkt ma roczną gwarancję, która obejmuje najważniejszy element: zachowanie trwałości konstrukcji. Uszkodzenia mechaniczne (np. przebicia) nie podlegają gwarancji, jednak tego typu usterki najczęściej można naprawić samodzielnie. 

Materiał

Do produkcji dmuchańców używamy materiału PVC nowej generacji (o grubości 0.52 mm), charakteryzującego się ponadprzeciętną wytrzymałością na rozerwania oraz relatywnie niską wagą. Stosowany przez nas materiał jest trudnopalny.

Dokumentacja

Każde sprzedawane przez nas dmuchane urządzenie posiada dokumentację techniczno-ruchową. Dzięki bliskiej współpracy z autoryzowanym Rzeczoznawcą możesz mieć pewność, że wybrana przez Ciebie atrakcja spełnia wymagane normy bezpieczeństwa.

Dmuchawy

Każde urządzenie wymagające stałego dopływu powietrza dostarczamy wraz z kompletem niezbędnych dmuchaw.

Doradztwo

Zastanawiasz się jakie atrakcje najlepiej sprawdzą się w Twoim biznesie? Masz pytania związane z prowadzeniem firmy w oparciu o nasze produkty? Nie wahaj się! Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

Serwis

Zastanawiasz się co będziesz mógł zrobić, jeżeli Twój sprzęt ulegnie awarii i nie dasz rady samodzielnie go naprawić? Nie martw się! W każdej chwili możesz skorzystać z naszego serwisu.

Jakość

Sami jesteśmy użytkownikami większości atrakcji, które sprzedajemy. Znamy urządzenia nie tylko z perspektywy producenta, ale również z perspektywy użytkownika. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość, która sprawdza się w praktyce.  

Rentowność

Nasze atrakcje mają przynieść zyski przede wszystkim Tobie! Ze starannością dobieramy produkty z dużym potencjałem inwestycyjnym, które są chętnie wynajmowane na polskim rynku.

Poznaj ofertę pozostałych wystrzałowych atrakcji:

Poznaj ofertę pozostałych wystrzałowych atrakcji:

Wymiar
4.7 m x 5 m x 3.8 m (szerokość x wysokość x średnica tarczy)
Waga
ok. 110 kg
Materiał
PVC 0,52 mm nowej generacji, trudnopalne, średnia wytrzymałość na rozerwanie: 414 N!
Dmuchawa
750 W
Gwarancja
1 rok
Z3

Nasze atrakcje mają przynieść zysk przede wszystkim Tobie. Aby zobrazować Ci lepiej potencjał inwestycyjny, postanowiliśmy zaprezentować orientacyjną kalkulację bazującą na cenach rynkowych wynajmu sprzętu. 

Podstawowe założenia:

Zakładamy średnio osiem całodniowych wynajmów w ciągu miesiąca w sezonie. Jeden całodniowy wynajem to 6h

Rynkowa cena za 6h wynajmu wraz z obsługą: 2000 zł brutto
Liczba całodniowych wynajmów do osiągnięcia zwrotu: 5-6 wynajmów
Orientacyjny czas zwrotu z inwestycji: 1 miesiąc (w sezonie)

*Kalkulacja jest jedynie orientacyjna i nie obejmuje kosztów obsługi atrakcji.

Serwis wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Dowiedz się więcej.