• Obniżka

Dmuchany tor przeszkód CrashKader "Long"

29 900,00 zł (BRUTTO)
28,900.00 zł (BRUTTO)

Dmuchany tor przeszkód CrashKader "Long" o długości 30 metrów!


Produkt dostępny od ręki.
Zamówienie wyślemy do Ciebie do 2 dni roboczych.

Dmuchany tor przeszkód CrashKader "Long", został zaprojektowany z myślą o młodzieży i dorosłych. Liczne wzniesienia, zjeżdżalnie, tunele oraz przeszkody gwarantują świetną zabawę oraz zdrową rywalizację.

Tor składa się z trzech elementów łączonych ze sobą za pomocą specjalnych rzepów.  Istnieje możliwość połączenia toru z innymi torami dostępnymi w naszej ofercie.

Gwarancja

Każdy sprzedawany przez nas produkt ma roczną gwarancję, która obejmuje najważniejszy element: zachowanie trwałości konstrukcji. Uszkodzenia mechaniczne (np. przebicia) nie podlegają gwarancji, jednak tego typu usterki najczęściej można naprawić samodzielnie. 

Materiał

Do produkcji dmuchańców używamy materiału PVC nowej generacji (o grubości 0.52 mm), charakteryzującego się ponadprzeciętną wytrzymałością na rozerwania oraz relatywnie niską wagą. Stosowany przez nas materiał jest trudnopalny.

Dokumentacja

Każde sprzedawane przez nas dmuchane urządzenie, podlegające normie PN-EN 14960, posiada orzeczenie techniczne (atest) oraz dokumentację techniczno-ruchową. Dzięki bliskiej współpracy z autoryzowanym Rzeczoznawcą możesz mieć pewność, że wybrana przez Ciebie atrakcja spełnia wymagane normy bezpieczeństwa.

Dmuchawy

Każde urządzenie wymagające stałego dopływu powietrza dostarczamy wraz z kompletem niezbędnych dmuchaw.

Doradztwo

Zastanawiasz się jakie atrakcje najlepiej sprawdzą się w Twoim biznesie? Masz pytania związane z prowadzeniem firmy w oparciu o nasze produkty? Nie wahaj się! Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

Serwis

Zastanawiasz się co będziesz mógł zrobić, jeżeli Twój sprzęt ulegnie awarii i nie dasz rady samodzielnie go naprawić? Nie martw się! W każdej chwili możesz skorzystać z naszego serwisu.

Jakość

Sami jesteśmy użytkownikami większości atrakcji, które sprzedajemy. Znamy urządzenia nie tylko z perspektywy producenta, ale również z perspektywy użytkownika. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość, która sprawdza się w praktyce.  

Rentowność

Nasze atrakcje mają przynieść zyski przede wszystkim Tobie! Ze starannością dobieramy produkty z dużym potencjałem inwestycyjnym, które są chętnie wynajmowane na polskim rynku.

Poznaj ofertę pozostałych torów przeszkód:

Poznaj ofertę pozostałych torów przeszkód:

Wymiar
30 m x 3,3 m x 5 m (długość x szerokość x wysokość)
Waga
ok. 150 kg/ element
Materiał
PVC 0,52 mm nowej generacji, trudnopalne, średnia wytrzymałość na rozerwanie: 414 N!
Przepustowość
6 os/ minuta
Dmuchawa
2 szt. 2400 W, 1 szt. 1800 W
Norma bezpieczeństwa
PN:EN 14960
Gwarancja
1 rok
D7

Nasze atrakcje mają przynieść zysk przede wszystkim Tobie. Aby zobrazować Ci lepiej potencjał inwestycyjny, postanowiliśmy zaprezentować orientacyjną kalkulację bazującą na cenach rynkowych wynajmu sprzętu. 

Podstawowe założenia:

Zakładamy średnio osiem całodniowych wynajmów w ciągu miesiąca w sezonie. Jeden całodniowy wynajem to 6h

Rynkowa cena za 6h wynajmu wraz z obsługą: 3900 zł brutto
Liczba całodniowych wynajmów do osiągnięcia zwrotu: 6-7 wynajmów
Orientacyjny czas zwrotu z inwestycji: 1 miesiąc (w sezonie)

*Kalkulacja jest jedynie orientacyjna i nie obejmuje kosztów obsługi atrakcji.

Serwis wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Dowiedz się więcej.