Dmuchaniec Wipeout

20,900.00 zł (BRUTTO)

Dmuchaniec Wipeout to tor przeszkód z dużymi kulami, po których trzeba przebiec, żeby dostać się na drugą stronę. To dmuchana atrakcja, która podoba się zarówno dzieciom, jak również młodzieży i dorosłym.


Oczekiwanie na dostawę lub produkt dostępny na zamówienie.
Skontaktuj się z nami aby poznać dostępność.

Tor przeszkód Wipeout to zabawa, która polega na szybkim przebieganiu z jednej dużej kuli na kolejne. Nie jest to wcale proste zadanie, każdy przeskok wymaga sporej sprawności. Jeśli komuś się nie uda – nic nie szkodzi - wzbudzi to na pewno wesołość wszystkich pozostałych uczestników. Dmuchańca Wipeout można łączyć z innymi naszymi torami przeszkód, tworząc jeszcze dłuższe konstrukcje.

Wipeout to atrakcja dmuchana dla dorosłych, dla młodzieży i dla dzieci. Dzięki tej uniwersalności nadaje się szczególnie dobrze na wszelkiego rodzaju imprezy integracyjne, pracownicze, pikniki rodzinne, festyny i wiele, wiele innych. Jej bezpieczeństwo potwierdza niezależny rzeczoznawca.

Polecamy obejrzenie filmu z jednego z naszych eventów:

https://youtu.be/jSksc6PPGvQ

 

Dmuchaniec Wipeout waży około 300 kg. Jak wszystkie nasze dmuchane atrakcje jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, w tym przypadku z PVC 0,52 mm nowej generacji. Wipeout ma 13,5 metra długości, 8 metrów szerokości i 3 metry wysokości. Spełnia normę bezpieczeństwa PN:EN 14960 dla nadmuchiwanego sprzętu do zabawy. Do dmuchańca zalecamy zastosowanie dwóch dmuchaw: 2400 W oraz 1200 W, które dodajemy w gratisie. Podobnie jak większość naszych atrakcji – Dmuchaniec Wipeout jest objęty roczną gwarancją. Przepustowość dmuchańca to około 6 osób/minutę.

Gwarancja

Każdy sprzedawany przez nas produkt ma roczną gwarancję, która obejmuje najważniejszy element: zachowanie trwałości konstrukcji. Uszkodzenia mechaniczne (np. przebicia) nie podlegają gwarancji, jednak tego typu usterki najczęściej można naprawić samodzielnie. 

Materiał

Do produkcji dmuchańców używamy materiału PVC nowej generacji (o grubości 0.52 mm), charakteryzującego się ponadprzeciętną wytrzymałością na rozerwania oraz relatywnie niską wagą. Stosowany przez nas materiał jest trudnopalny.

Dokumentacja

Każde sprzedawane przez nas dmuchane urządzenie, podlegające normie PN-EN 14960, posiada orzeczenie techniczne (atest) oraz dokumentację techniczno-ruchową. Dzięki bliskiej współpracy z autoryzowanym Rzeczoznawcą możesz mieć pewność, że wybrana przez Ciebie atrakcja spełnia wymagane normy bezpieczeństwa.

Dmuchawy

Każde urządzenie wymagające stałego dopływu powietrza dostarczamy wraz z kompletem niezbędnych dmuchaw.

Doradztwo

Zastanawiasz się jakie atrakcje najlepiej sprawdzą się w Twoim biznesie? Masz pytania związane z prowadzeniem firmy w oparciu o nasze produkty? Nie wahaj się! Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

Serwis

Zastanawiasz się co będziesz mógł zrobić, jeżeli Twój sprzęt ulegnie awarii i nie dasz rady samodzielnie go naprawić? Nie martw się! W każdej chwili możesz skorzystać z naszego serwisu.

Jakość

Sami jesteśmy użytkownikami większości atrakcji, które sprzedajemy. Znamy urządzenia nie tylko z perspektywy producenta, ale również z perspektywy użytkownika. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość, która sprawdza się w praktyce.  

Rentowność

Nasze atrakcje mają przynieść zyski przede wszystkim Tobie! Ze starannością dobieramy produkty z dużym potencjałem inwestycyjnym, które są chętnie wynajmowane na polskim rynku.

Poznaj ofertę pozostałych torów przeszkód:

Poznaj ofertę pozostałych torów przeszkód:

Wymiar
13,5 m x 8 m x 3 m (długość x szerokość x wysokość)
Waga
300 kg
Materiał
PVC 0,52 mm nowej generacji, trudnopalne, średnia wytrzymałość na rozerwanie: 414 N!
Przepustowość
6 osób/ minuta
Dmuchawa
1x 2400 W oraz 1x1200 W
Norma bezpieczeństwa
PN:EN 14960
Gwarancja
1 rok
D5

Nasze atrakcje mają przynieść zysk przede wszystkim Tobie. Aby zobrazować Ci lepiej potencjał inwestycyjny, postanowiliśmy zaprezentować orientacyjną kalkulację bazującą na cenach rynkowych wynajmu sprzętu. 

Podstawowe założenia:

Zakładamy średnio osiem całodniowych wynajmów w ciągu miesiąca w sezonie. Jeden całodniowy wynajem to 6h

Rynkowa cena za 6h wynajmu wraz z obsługą: 2300 zł brutto
Liczba całodniowych wynajmów do osiągnięcia zwrotu: 8-9 wynajmów
Orientacyjny czas zwrotu z inwestycji: 1 miesiąc (w sezonie)

*Kalkulacja jest jedynie orientacyjna i nie obejmuje kosztów obsługi atrakcji.

Serwis wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Dowiedz się więcej.