Tor Skimboard 15 m

10 100,00 zł (BRUTTO)

Zaprojektowany tor o określonej długości wyłożony jest materiałem, który utrzymuje lustro wody w określonym obszarze, dzięki temu ślizg jest długi i precyzyjny.


Oczekiwanie na dostawę lub produkt dostępny na zamówienie.
Skontaktuj się z nami aby poznać dostępność.

.

Profesjonalny tor skimboardingowy 15 metrów

Świetna zabawa połączona ze sportem wodnym dla wielbicieli surfingu i adrenaliny. Absolutna nowość na runku atrakcji plenerowych z roku na rok zdobywa coraz większą grupę wielbicieli tego typu zabaw. Produkt przeznaczony jest dla każdej osoby, której koordynacja ruchowa pozwala na rozbieg i wskoczenie na drewnianą deskę, po czym wykonuje ona ślizg na tafli wody. Zaprojektowany tor o określonej długości wyłożony jest materiałem, który utrzymuje lustro wody w określonym obszarze, dzięki temu ślizg jest długi i precyzyjny. Podczas jazdy na torze bardziej zaawansowane osoby mogą wykonywać akrobacje zbliżone do tych prezentowanych podczas jazdy na klasycznej desce z kółkami.

SZCZEGÓŁY: 

Profesjonalny tor skimboard jak wszystkie nasze dmuchane atrakcje jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, w tym przypadku z PVC nowej generacji o grubości 0,9 mm.

Ta dmuchana atrakcja m 15 metrów długości i 3 metry szerokości. Spełnia normę bezpieczeństwa PN:EN 14960 dla nadmuchiwanego sprzętu do zabawy.

DODATKOWE INFORMACJE: 

W GunGan dbamy o to, żebyś miał jak najmniej na głowie - w pakiecie z dmuchańcem zapewniamy pełny zestaw akcesoriów potrzebnych do przymocowania atrakcji (liny, śledzie, karabinki).

Wszyscy klienci mogą również skorzystać z bezpłatnego szkolenia na terenie Wrocławia, na którym nasz pracownik pokaże jak prawidłowo składać dmuchańca i odpowie na wszystkie pytania techniczne.

Podsumowując: kupując w GunGan dostajesz paczkę, z którą możesz jechać prosto na event - nie musisz niczego dodatkowo przygotowywać, a ponadto zostaniesz świetnie przeszkolony!

Gwarancja

Większość sprzedawanych przez nas produktów jest objęta dwuletnią gwarancją. Więcej szczegółów w WARUNKACH GWARANCJI

Materiał

Do produkcji dmuchańców używamy materiału PVC nowej generacji (o grubości 0.52 mm), charakteryzującego się ponadprzeciętną wytrzymałością na rozerwania oraz relatywnie niską wagą. Stosowany przez nas materiał jest trudnopalny.

Dokumentacja

Wszystkie urządzenia podlegające normie PN-EN 14960 posiadają orzeczenie techniczne (atest) oraz dokumentację techniczno-ruchową. Więcej informacji na temat wymaganej dokumentacji można znaleźć na naszym BLOGU

Dmuchawy

Każde urządzenie wymagające stałego dopływu powietrza dostarczamy wraz z kompletem niezbędnych dmuchaw.

Doradztwo

Zastanawiasz się jakie atrakcje najlepiej sprawdzą się w Twoim biznesie? Masz pytania związane z prowadzeniem firmy w oparciu o nasze produkty? Nie wahaj się! Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

Serwis

Zastanawiasz się co będziesz mógł zrobić, jeżeli Twój sprzęt ulegnie awarii i nie dasz rady samodzielnie go naprawić? Nie martw się! W każdej chwili możesz skorzystać z naszego serwisu.

Jakość

Sami jesteśmy użytkownikami większości atrakcji, które sprzedajemy. Znamy urządzenia nie tylko z perspektywy producenta, ale również z perspektywy użytkownika. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość, która sprawdza się w praktyce.  

Rentowność

Nasze atrakcje mają przynieść zyski przede wszystkim Tobie! Ze starannością dobieramy produkty z dużym potencjałem inwestycyjnym, które są chętnie wynajmowane na polskim rynku.

Wymiar
15 x 3 x 0,3m (długość x szerokość x wysokość)
Waga
ok. 100kg
Materiał
PVC 0,9 mm
Norma bezpieczeństwa
PN:EN 14960
Gwarancja
1 rok
SKIM1

Serwis wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Dowiedz się więcej.