Dmuchana Tarcza drwala - Axe throwing

4,840.00 zł (BRUTTO)

Tarcza drwala - Axe throwing! Wciągająca gra celnościowa dla osób w każdym wieku!


Produkt dostępny od ręki.
Zamówienie wyślemy do Ciebie do 2 dni roboczych.

.

imagealt

Dmuchana tarcza drwala

Axe throwing to ciekawa gra, polegająca na rzucaniu do celu. Duża tarcza jest wyposażona w rzep, do którego łatwo będą się przyczepiać akcesoria do rzucania.

W zestawie z dmuchańcem Axe throwing zapewniamy małe siekiery z rzepem wykonane z PVC.

Ta atrakcja plenerowa doskonale nadaje się na imprezy integracyjne i firmowe, pikniki rodzinne, festyny, ale też na mniejsze eventy. Na każdym z nich na pewno spodoba się zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

SZCZEGÓŁY: 

Dmuchaniec Tarcza drwala waży około 50 kg. Jak wszystkie nasze dmuchane atrakcje jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, w tym przypadku z PVC o grubości 0,4 mm.

Dmuchaniec Axe throwing ma 3 metry długości, 2,5 metra szerokości i 2,65 metrów wysokości. Do dmuchańca zalecamy zastosowanie dmuchawy 750 W, którą dodajemy w gratisie. Podobnie jak większość naszych atrakcji - dmuchana tarcza drwala jest objęta dwuletnią gwarancją. Z dmuchańca mogą jednocześnie korzystać 2 osoby.

imagealt

DODATKOWE INFORMACJE: 

W GunGan dbamy o to, żebyś miał jak najmniej na głowie - w pakiecie z dmuchańcem zapewniamy pełny zestaw akcesoriów potrzebnych do przymocowania atrakcji (liny, śledzie, karabinki). Ponadto w komplecie otrzymasz od nas potrzebne dmuchawy – gratis!

Wszyscy klienci mogą również skorzystać z bezpłatnego szkolenia na terenie Wrocławia, na którym nasz pracownik pokaże jak prawidłowo składać dmuchańca i odpowie na wszystkie pytania techniczne.

Podsumowując: kupując w GunGan dostajesz paczkę, z którą możesz jechać prosto na event - nie musisz niczego dodatkowo przygotowywać, a ponadto zostaniesz świetnie przeszkolony!

Gwarancja

Większość sprzedawanych przez nas produktów ma dwuletnią gwarancję, która obejmuje najważniejszy element: materiał. Na szwy dajemy roczną gwarancję.

Uszkodzenia mechaniczne (np. przebicia) nie podlegają gwarancji, jednak tego typu usterki najczęściej można naprawić samodzielnie. 

Materiał

Do produkcji dmuchańców używamy solidnych materiałów: TPU lub PVC, charakteryzujących się ponadprzeciętną wytrzymałością na rozerwania oraz relatywnie niską wagą. Stosowany przez nas materiał jest trudnopalny.

Dokumentacja

Każde sprzedawane przez nas dmuchane urządzenie posiada dokumentację techniczno-ruchową. Dzięki bliskiej współpracy z autoryzowanym Rzeczoznawcą możesz mieć pewność, że wybrana przez Ciebie atrakcja spełnia wymagane normy bezpieczeństwa.

Dmuchawy

Każde urządzenie wymagające stałego dopływu powietrza dostarczamy wraz z kompletem niezbędnych dmuchaw.

Doradztwo

Zastanawiasz się jakie atrakcje najlepiej sprawdzą się w Twoim biznesie? Masz pytania związane z prowadzeniem firmy w oparciu o nasze produkty? Nie wahaj się! Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

Serwis

Zastanawiasz się co będziesz mógł zrobić, jeżeli Twój sprzęt ulegnie awarii i nie dasz rady samodzielnie go naprawić? Nie martw się! W każdej chwili możesz skorzystać z naszego serwisu.

Jakość

Sami jesteśmy użytkownikami większości atrakcji, które sprzedajemy. Znamy urządzenia nie tylko z perspektywy producenta, ale również z perspektywy użytkownika. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość, która sprawdza się w praktyce.  

Rentowność

Nasze atrakcje mają przynieść zyski przede wszystkim Tobie! Ze starannością dobieramy produkty z dużym potencjałem inwestycyjnym, które są chętnie wynajmowane na polskim rynku.

Wymiar
2.5 m x 3 m x 2.65 m
Waga
ok. 50 kg
Materiał
PVC 0,4 mm
Dmuchawa
750 W
Gwarancja
2 lata
D27

Serwis wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Dowiedz się więcej.