Dmuchaniec Giga Hokej

1,600.00 zł (BRUTTO)

Sportowa atrakcja dmuchana w wersji giga. Dmuchaniec Giga Hokej to ciekawa alternatywa dla zwykłej gry w hokeja, w bezpieczniejszym wydaniu. Cena dotyczy dwóch kijów i piłki.


Produkt dostępny od ręki.
Zamówienie wyślemy do Ciebie do 2 dni roboczych.

.

imagealt

Dmuchaniec Giga Hokej

W dmuchaną odmianę hokeja gra się robiącymi wrażenie, 2,5-metrowymi kijami. Celem jest oczywiści trafienie w piłkę, a następnie do bramki. Ale jeśli na drodze stanie przeciwnik – wszystko się może zdarzyć! Wielkie kije to świetna broń, dzięki nim rozgrywka staje się emocjonująca i oryginalna. Nie trzeba się przy tym obawiać o bezpieczeństwo uczestników. To świetna alternatywa dla typowych sportów.

Gra spodoba się zarówno dzieciom, jak też młodzieży i dorosłym. Sprawdzi się świetnie na mniejszych i większych eventach (można zwiększyć liczbę uczestników, kupując więcej zestawów). 

W zestawie są dwa dmuchane giga kije w różnych kolorach oraz piłka do gry. Pompkę elektryczną należy zakupić oddzielnie.

SZCZEGÓŁY: 

Każdy element Giga Hokeja waży około 4,5 kg. Dmuchany hokej, jak wszystkie nasze atrakcje, jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, w tym przypadku z PVC 0,6 mm nowej generacji. Nadmuchany kij ma 2,5 m długości. Atrakcja jest objęta roczną gwarancją.  

DODATKOWE INFORMACJE: 

Wszyscy klienci GunGan mogą skorzystać z bezpłatnego szkolenia na terenie Wrocławia, na którym nasz pracownik odpowie na wszystkie pytania techniczne.

imagealt

Gwarancja

Giga hokej jest objęty roczną gwarancją. Szczegółowe informacje w 

Warunkach gwarancji

Materiał

Do produkcji dmuchańców używamy solidnych materiałów: TPU lub PVC, charakteryzujących się ponadprzeciętną wytrzymałością na rozerwania oraz relatywnie niską wagą. Stosowany przez nas materiał jest trudnopalny.

Dokumentacja

Każde sprzedawane przez nas dmuchane urządzenie posiada dokumentację techniczno-ruchową. Dzięki bliskiej współpracy z autoryzowanym Rzeczoznawcą możesz mieć pewność, że wybrana przez Ciebie atrakcja spełnia wymagane normy bezpieczeństwa.

Dmuchawy

Każde urządzenie wymagające stałego dopływu powietrza dostarczamy wraz z kompletem niezbędnych dmuchaw.

W przypadku pozostałych urządzeń - zachęcamy do zakupu pompek elektrycznych.

Doradztwo

Zastanawiasz się jakie atrakcje najlepiej sprawdzą się w Twoim biznesie? Masz pytania związane z prowadzeniem firmy w oparciu o nasze produkty? Nie wahaj się! Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

Serwis

Zastanawiasz się co będziesz mógł zrobić, jeżeli Twój sprzęt ulegnie awarii i nie dasz rady samodzielnie go naprawić? Nie martw się! W każdej chwili możesz skorzystać z naszego serwisu.

Jakość

Sami jesteśmy użytkownikami większości atrakcji, które sprzedajemy. Znamy urządzenia nie tylko z perspektywy producenta, ale również z perspektywy użytkownika. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość, która sprawdza się w praktyce.  

Rentowność

Nasze atrakcje mają przynieść zyski przede wszystkim Tobie! Ze starannością dobieramy produkty z dużym potencjałem inwestycyjnym, które są chętnie wynajmowane na polskim rynku.

Wymiar
Wymiary nadmuchanego kija hokejowego: 2,5 m (wysokość)
Waga
ok. 4,5 kg element
Materiał
PVC 0,6 mm nowej generacji, trudnopalne
Maksymalna liczba uczestników
2 osoby
Gwarancja
1 rok
C1

Serwis wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Dowiedz się więcej.