Ruroskoczki

1,500.00 zł (BRUTTO)

Drużynowe wyścigi na dmuchanych rurach - ciekawa atrakcja dmuchana, nie tylko dla dzieci!


Oczekiwanie na dostawę lub produkt dostępny na zamówienie.
Skontaktuj się z nami aby poznać dostępność.

.

imagealt

Ruroskoczki

Ruroskoczki to dmuchaniec, który umożliwia rywalizację drużynową. Na jednej rurze zmieści się maksymalnie sześciu uczestników. Zabawa polega na tam, żeby jak najlepiej zsynchronizować ruchy i dotrzeć do mety przed rywalami z drugiego ruroskoczka. Wygra drużyna najlepiej podskakujących i najbardziej skoordynowanych.

Ten dmuchaniec to świetna rozrywka nie tylko dla dzieci. Również drużyny z zawodnikami w różnym wieku świetnie się bawią. Dlatego polecamy ruroskoczki na pikniki rodzinne, imprezy integracyjne czy wszystkie inne eventy, na których chcemy trafić w gusta nie tylko dzieci, ale również dorosłych i młodzieży. 

Podana cena dotyczy jednej sztuki. Do ruroskoczków zalecamy zakupienie pompki elektrycznej TUTAJ

SZCZEGÓŁY: 

Każdy ruroskoczek waży około 4,5 kg. Dmuchane ruroskoczki, jak wszystkie nasze atrakcje, są wykonane z wysokiej jakości materiałów, w tym przypadku z PVC 0,6 mm nowej generacji, o średniej wytrzymałości na rozerwanie 414 N. Każdy element ma około 4,2 metra długości. Atrakcja jest objęta roczną gwarancją.  

DODATKOWE INFORMACJE: 

Wszyscy klienci GunGan mogą skorzystać z bezpłatnego szkolenia na terenie Wrocławia, na którym nasz pracownik odpowie na wszystkie pytania techniczne.

imagealt

Gwarancja

Ruroskoczki są objęte roczną gwarancją. Szczegółowe informacje w 

Warunkach gwarancji

Materiał

Do produkcji dmuchańców używamy solidnych materiałów: TPU lub PVC, charakteryzujących się ponadprzeciętną wytrzymałością na rozerwania oraz relatywnie niską wagą. Stosowany przez nas materiał jest trudnopalny.

Dokumentacja

Każde sprzedawane przez nas dmuchane urządzenie posiada dokumentację techniczno-ruchową. Dzięki bliskiej współpracy z autoryzowanym Rzeczoznawcą możesz mieć pewność, że wybrana przez Ciebie atrakcja spełnia wymagane normy bezpieczeństwa.

Dmuchawy

Każde urządzenie wymagające stałego dopływu powietrza dostarczamy wraz z kompletem niezbędnych dmuchaw.

W przypadku pozostałych urządzeń - zachęcamy do zakupu pompek elektrycznych.

Doradztwo

Zastanawiasz się jakie atrakcje najlepiej sprawdzą się w Twoim biznesie? Masz pytania związane z prowadzeniem firmy w oparciu o nasze produkty? Nie wahaj się! Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

Serwis

Zastanawiasz się co będziesz mógł zrobić, jeżeli Twój sprzęt ulegnie awarii i nie dasz rady samodzielnie go naprawić? Nie martw się! W każdej chwili możesz skorzystać z naszego serwisu.

Jakość

Sami jesteśmy użytkownikami większości atrakcji, które sprzedajemy. Znamy urządzenia nie tylko z perspektywy producenta, ale również z perspektywy użytkownika. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość, która sprawdza się w praktyce.  

Rentowność

Nasze atrakcje mają przynieść zyski przede wszystkim Tobie! Ze starannością dobieramy produkty z dużym potencjałem inwestycyjnym, które są chętnie wynajmowane na polskim rynku.

Wymiar
długość: 4,5 m, średnica: 0,5 m
Waga
ok. 4,5 kg element
Materiał
PVC 0,6 mm
Maksymalna liczba uczestników
6 osób na jeden ruroskoczek
Gwarancja
1 rok
D15

Serwis wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Dowiedz się więcej.