Dmuchaniec Hula Hoop Game

3,730.00 zł (BRUTTO)

Dmuchana atrakcja Hula Hoop to gra zręcznościowa, która umożliwia rywalizację indywidualną oraz drużynową. Rozrywka dla dzieci, dorosłych i młodzieży.


Oczekiwanie na dostawę lub produkt dostępny na zamówienie.
Skontaktuj się z nami aby poznać dostępność.

.

imagealt

Dmuchaniec Hula Hoop

Reguły gry w Hula Hoop są bardzo proste - trzeba rzucać obręczami w taki sposób, żeby trafić w pachołek z jak największą liczbą punktów. Kto będzie miał ich najwięcej - wygrywa. Można rywalizować indywidualnie lub drużynowo - zależy od preferencji zawodników. 

W zestawie do dmuchańca dodajemy krążki do rzucania i potrzebną dmuchawę. Ta atrakcja jest ciekawym pomysłem na imprezy integracyjne, firmowe, pracownicze, festyny czy pikniki rodzinne i wiele, wiele innych.

SZCZEGÓŁY: 

Dmuchaniec Hula Hoop Game waży około 30 kg. Jak wszystkie nasze dmuchane atrakcje jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, w tym przypadku z PVC o grubości 0,4 mm.

Atrakcja Hula Hoop Game ma 3 metry długości i 2 metry szerokości. Do dmuchańca zalecamy zastosowanie dmuchawy 350 W, którą dodajemy w gratisie. Podobnie jak większość naszych atrakcji - dmuchaniec Hula Hoop Game jest objęty dwuletnią gwarancją. Z dmuchańca mogą jednocześnie korzystać mniej więcej dwie osoby.

imagealt

DODATKOWE INFORMACJE: 

W GunGan dbamy o to, żebyś miał jak najmniej na głowie - w pakiecie z dmuchańcem zapewniamy pełny zestaw akcesoriów potrzebnych do przymocowania atrakcji (liny, śledzie, karabinki). Ponadto w komplecie otrzymasz od nas potrzebne dmuchawy – gratis!

Wszyscy klienci mogą również skorzystać z bezpłatnego szkolenia na terenie Wrocławia, na którym nasz pracownik pokaże jak prawidłowo składać dmuchańca i odpowie na wszystkie pytania techniczne.

Podsumowując: kupując w GunGan dostajesz paczkę, z którą możesz jechać prosto na event - nie musisz niczego dodatkowo przygotowywać, a ponadto zostaniesz świetnie przeszkolony!

Gwarancja

Większość sprzedawanych przez nas produktów ma dwuletnią gwarancję, która obejmuje najważniejszy element: materiał. Na szwy dajemy roczną gwarancję.

Uszkodzenia mechaniczne (np. przebicia) nie podlegają gwarancji, jednak tego typu usterki najczęściej można naprawić samodzielnie. 

Materiał

Do produkcji dmuchańców używamy solidnych materiałów: TPU lub PVC, charakteryzujących się ponadprzeciętną wytrzymałością na rozerwania oraz relatywnie niską wagą. Stosowany przez nas materiał jest trudnopalny.

Dokumentacja

Każde sprzedawane przez nas dmuchane urządzenie posiada  dokumentację techniczno-ruchową. Dzięki bliskiej współpracy z autoryzowanym Rzeczoznawcą możesz mieć pewność, że wybrana przez Ciebie atrakcja spełnia wymagane normy bezpieczeństwa.

Dmuchawy

Każde urządzenie wymagające stałego dopływu powietrza dostarczamy wraz z kompletem niezbędnych dmuchaw.

Doradztwo

Zastanawiasz się jakie atrakcje najlepiej sprawdzą się w Twoim biznesie? Masz pytania związane z prowadzeniem firmy w oparciu o nasze produkty? Nie wahaj się! Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

Serwis

Zastanawiasz się co będziesz mógł zrobić, jeżeli Twój sprzęt ulegnie awarii i nie dasz rady samodzielnie go naprawić? Nie martw się! W każdej chwili możesz skorzystać z naszego serwisu.

Jakość

Sami jesteśmy użytkownikami większości atrakcji, które sprzedajemy. Znamy urządzenia nie tylko z perspektywy producenta, ale również z perspektywy użytkownika. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość, która sprawdza się w praktyce.  

Rentowność

Nasze atrakcje mają przynieść zyski przede wszystkim Tobie! Ze starannością dobieramy produkty z dużym potencjałem inwestycyjnym, które są chętnie wynajmowane na polskim rynku.

Wymiar
3 m x 2 m (długość x szerokość)
Waga
ok. 30 kg
Materiał
PVC 0,52 mm nowej generacji, trudnopalne, średnia wytrzymałość na rozerwanie: 414 N!
Maksymalna liczba uczestników
2 osoby
Dmuchawa
350 W
Gwarancja
2 lata
D21

Serwis wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Dowiedz się więcej.