Dmuchaniec Mini FootDarts

3,400.00 zł (BRUTTO)

Tarcza do strzelania w mniejszej wersji - ciekawa atrakcja umożliwiająca rozgrywki grupowe i indywidualną rywalizację.


Produkt dostępny od ręki.
Zamówienie wyślemy do Ciebie do 2 dni roboczych.

.

imagealt

Dmucaniec Footdarts mini

Ta mobilna tarcza umożliwia połączenie piłki nożnej i darta w jednej zabawie. Rozmiary tarczy są mniejsze niż w przypadku naszej  Dmuchanej tarczy Football Darts - to oznacza łatwiejszy transport, można tez zdecydować się na przygotowanie kilku stanowisk do gry i przeprowadzać jednocześnie rozgrywki kilku graczy. Proste zasady pozwolą bawić się zarówno najmłodszym, jak i starszym osobom.

Piłki mają specjalne rzepy, które umożliwiają przyczepienie ich do tarczy - wystarczy tylko dobrze wycelować! W zestawie dodajemy 3 sztuki. Ciekawym pomysłem może być też używanie tarczy podczas rozgrywek Archery Tag - wystarczy dokleić rzep na końcówce strzały "pacynka" i już można sprawdzać celność łuczników.

Dmuchaniec Football Darts mini to urządzenie z zamkniętym obiegiem powietrza, dlatego zalecamy dokupienie pompki elektrycznej TUTAJ

Football Darts w tym mniejszym wydaniu świetnie spisze się zarówno na dużych eventach (wtedy można rozważyć zakup nawet kilku egzemplarzy), jak również w ogródku. Zajmuje niewiele miejsca, a może jednocześnie zaangażować w zabawę sporo osób. Umożliwia rywalizację i rozgrywki drużynowe, dlatego dobrze spisze się na wszelkich imprezach integracyjnych, pracowniczych czy innych eventach. Szybko się składa i rozkłada, a solidne wykonanie z mocnego materiału zapewnia długi okres użytkowania (ważne szczególnie, gdy myśli się o zakupie tego typu urządzeń w celach zarobkowych). 

SZCZEGÓŁY: 

Dmuchaniec Football Darts mini waży około 15 kg. Jak wszystkie nasze dmuchane atrakcje jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, w tym przypadku z PVC o grubości 0,55 mm. Football Dart ma 1,8 metra długości, 1,9 metra szerokości, a podstawa ma szerokość 1 metr. Atrakcja jest objęta roczną gwarancją.  

imagealt

DODATKOWE INFORMACJE: 

Wszyscy klienci GunGan mogą skorzystać z bezpłatnego szkolenia na terenie Wrocławia, na którym nasz pracownik odpowie na wszystkie pytania techniczne.

Gwarancja

Atrakcja Footdarts mini jest objęta roczną gwarancją. Szczegółowe informacje w 

Warunkach gwarancji

Materiał

Do produkcji dmuchańców używamy solidnych materiałów: TPU lub PVC, charakteryzujących się ponadprzeciętną wytrzymałością na rozerwania oraz relatywnie niską wagą. Stosowany przez nas materiał jest trudnopalny.

Dokumentacja

Każde sprzedawane przez nas dmuchane urządzenie posiada dokumentację techniczno-ruchową. Dzięki bliskiej współpracy z autoryzowanym Rzeczoznawcą możesz mieć pewność, że wybrana przez Ciebie atrakcja spełnia wymagane normy bezpieczeństwa.

Dmuchawy

Każde urządzenie wymagające stałego dopływu powietrza dostarczamy wraz z kompletem niezbędnych dmuchaw.

W przypadku pozostałych urządzeń - zachęcamy do zakupu pompek elektrycznych.

Doradztwo

Zastanawiasz się jakie atrakcje najlepiej sprawdzą się w Twoim biznesie? Masz pytania związane z prowadzeniem firmy w oparciu o nasze produkty? Nie wahaj się! Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

Serwis

Zastanawiasz się co będziesz mógł zrobić, jeżeli Twój sprzęt ulegnie awarii i nie dasz rady samodzielnie go naprawić? Nie martw się! W każdej chwili możesz skorzystać z naszego serwisu.

Jakość

Sami jesteśmy użytkownikami większości atrakcji, które sprzedajemy. Znamy urządzenia nie tylko z perspektywy producenta, ale również z perspektywy użytkownika. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość, która sprawdza się w praktyce.  

Rentowność

Nasze atrakcje mają przynieść zyski przede wszystkim Tobie! Ze starannością dobieramy produkty z dużym potencjałem inwestycyjnym, które są chętnie wynajmowane na polskim rynku.

Wymiar
1,9 m x 1,8 m x 1 m
Waga
ok. 15 kg
Materiał
PVC o grubości 0,55 mm
Gwarancja
1 rok
A23

Serwis wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Dowiedz się więcej.