Dmuchaniec Giga Piłkarzyki

11,900.00 zł (BRUTTO)

Piłkarzyki w Giga wydaniu - dmuchaniec dla dzieci i dla dorosłych.


Oczekiwanie na dostawę lub produkt dostępny na zamówienie.
Skontaktuj się z nami aby poznać dostępność.

.

Giga piłkarzyki

Giga piłkarzyki to świetna sportowa atrakcja, która spodoba się szczególnie dorosłym (choć dzieci również mogą brać udział w zabawie). Zawodnicy przytwierdzają ręce do lin lub stalowych rur (my w zestawie dodajemy liny) i wcielają się w role piłkarzy. Ten dmuchaniec, naśladujący populanrną grę stołową, był na tyle często wspominany przez naszych klientów (zarówno w działalności sprzedaży, jak również wynajmu), że postanowiliśmy wprowadzić go na stałe do naszej oferty. 

Dmuchaniec sprawdzi się na wszystkich eventach, na których uczestnicy będą chcieli ze sobą rywalizować i zintegrować się w świetnej atmosferze.

SZCZEGÓŁY: 

Dmuchaniec Giga Piłarzyki waży około 150 kg. Jak wszystkie nasze dmuchane atrakcje jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, w tym przypadku z PVC nowej generacji o grubości 0,52 mm i wytrzymałości na rozerwanie 414 N.

Boisko do Giga piłkarzyków ma 12 metrów długości, 6 metrów szerokości i 2,1 metra wysokości. Zalecamy zastosowanie do niego dmuchawy, którą dodajemy w gratisie. Podobnie jak większość naszych atrakcji - ten dmuchaniec jest objęty dwuletnią gwarancją

DODATKOWE INFORMACJE: 

W GunGan dbamy o to, żebyś miał jak najmniej na głowie - w pakiecie z dmuchańcem zapewniamy pełny zestaw akcesoriów potrzebnych do przymocowania atrakcji (liny, śledzie, karabinki). Ponadto w komplecie otrzymasz od nas potrzebne dmuchawy – gratis!

Wszyscy klienci mogą również skorzystać z bezpłatnego szkolenia na terenie Wrocławia, na którym nasz pracownik pokaże jak prawidłowo składać dmuchańca i odpowie na wszystkie pytania techniczne.

Podsumowując: kupując w GunGan dostajesz paczkę, z którą możesz jechać prosto na event - nie musisz niczego dodatkowo przygotowywać, a ponadto zostaniesz świetnie przeszkolony!

Gwarancja

Większość sprzedawanych przez nas produktów jest objęta dwuletnią gwarancją. Więcej szczegółów w 

WARUNKACH GWARANCJI

Materiał

Do produkcji dmuchańców używamy materiału PVC nowej generacji (o grubości 0.52 mm), charakteryzującego się ponadprzeciętną wytrzymałością na rozerwania oraz relatywnie niską wagą. Stosowany przez nas materiał jest trudnopalny.

Dokumentacja

Wszystkie urządzenia posiadają dokumentację techniczno-ruchową. Więcej informacji na temat wymaganej dokumentacji można znaleźć na naszym BLOGU

Dmuchawy

Każde urządzenie wymagające stałego dopływu powietrza dostarczamy wraz z kompletem niezbędnych dmuchaw.

Doradztwo

Zastanawiasz się jakie atrakcje najlepiej sprawdzą się w Twoim biznesie? Masz pytania związane z prowadzeniem firmy w oparciu o nasze produkty? Nie wahaj się! Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

Serwis

Zastanawiasz się co będziesz mógł zrobić, jeżeli Twój sprzęt ulegnie awarii i nie dasz rady samodzielnie go naprawić? Nie martw się! W każdej chwili możesz skorzystać z naszego serwisu.

Jakość

Sami jesteśmy użytkownikami większości atrakcji, które sprzedajemy. Znamy urządzenia nie tylko z perspektywy producenta, ale również z perspektywy użytkownika. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość, która sprawdza się w praktyce.  

Rentowność

Nasze atrakcje mają przynieść zyski przede wszystkim Tobie! Ze starannością dobieramy produkty z dużym potencjałem inwestycyjnym, które są chętnie wynajmowane na polskim rynku.

Wymiar
12 m x 6 m x 2,1 m (długość x szerokość x wysokość)
Waga
150 kg
Materiał
PVC 0,52 mm nowej generacji, trudnopalne, średnia wytrzymałość na rozerwanie: 414 N!
Dmuchawa
1200 W
Gwarancja
2 lata
WDD17

Serwis wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Dowiedz się więcej.