Dmuchany delfin - rodeo dolphin

7,900.00 zł (BRUTTO)

Dmuchany delfin inspirowany mechanicznym bykiem - świetna zabawa dla dzieci!


Oczekiwanie na dostawę lub produkt dostępny na zamówienie.
Skontaktuj się z nami aby poznać dostępność.

.

W GunGan już zaczynamy przygotowania do kolejnego sezonu! Projektujemy całą gamę nowych atrakcji, bazując na zapotrzebowaniu zgłaszanym przez naszych klientów. Zachęcamy do zapoznania się z nimi wszystkimi.

W dużym skrócie: stworzyliśmy cztery nowe serie tematyczne atrakcji dla dzieci, a do tego dmuchaniec Giga Piłkarzyki oraz kilka nowości w kategorii "tory przeszkód". Atrakcje z motywem morskim to dominujące odcienie niebieskiego i kolorowe stworzenia wodne. Motyw potworków opiera się na turkusowo - zielono - fioletowych atrakcjach z sympatycznymi postaciami. Motyw dżungli to dominująca zielono - żółta kolorystyka, w towarzystwie zebry, nosorożca i lwa. W motywie wesołego miasteczka niebiesko - czerwono - pomarańczowa kolorystyka towarzyszy typowo wesołomiasteczkowym atrakcjom, takim jak diabelski młyn czy kolejka. 

Już niebawem dostępne będą szczegółowe zdjęcia projektowe. 

Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy!

Dmuchany delfin - rodeo dolphin

Rodeo delfin to atrakcja dmuchana zwracająca szczególnie uwagę dzieci. Atrakcję obsługuje się ciągnąc za przymocowane po bokach liny. Ewentualny upadek kończy się na bezpiecznej, miękkiej platformie. Ten dmuchaniec świetnie nadaje się na festyny i pikniki rodzinne czy imprezy integracyjne.

Dmuchanego delfina rodeo polecamy szczególnie w zestawie z innymi atrakcjami z motywem morskim:

SZCZEGÓŁY: 

Dmuchaniec Rodeo delfin waży około 60 kg. Jak wszystkie nasze dmuchane atrakcje jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, w tym przypadku z PVC nowej generacji o grubości 0,52 mm i wytrzymałości na rozerwanie 414 N.

Dmuchany delfin razem z platformą ma średnicę 5 m, a poducha ma grubość 0,5 m. Do dmuchańca zalecamy zastosowanie dmuchawy, którą dodajemy w gratisie. 

Podobnie jak większość naszych atrakcji - Rodeo delfin jest objęty dwuletnią gwarancją. Z dmuchańca może jednocześnie korzystać jedna osoba.

DODATKOWE INFORMACJE: 

W GunGan dbamy o to, żebyś miał jak najmniej na głowie - w pakiecie z dmuchańcem zapewniamy zestaw akcesoriów potrzebnych do przymocowania atrakcji (liny, śledzie, karabinki). Ponadto w komplecie otrzymasz od nas potrzebne dmuchawy – gratis!

Wszyscy klienci mogą również skorzystać z bezpłatnego szkolenia na terenie Wrocławia, na którym nasz pracownik pokaże jak prawidłowo składać dmuchańca i odpowie na wszystkie pytania techniczne.

Gwarancja

Większość sprzedawanych przez nas produktów ma dwuletnią gwarancję. Szczegóły można sprawdzić w 

WARUNKACH GWARANCJI

Materiał

Do produkcji dmuchańców używamy materiału PVC nowej generacji (o grubości 0.52 mm), charakteryzującego się ponadprzeciętną wytrzymałością na rozerwania oraz relatywnie niską wagą. Stosowany przez nas materiał jest trudnopalny.

Dokumentacja

Każde sprzedawane przez nas dmuchane urządzenie posiada dokumentację techniczno-ruchową. Dzięki bliskiej współpracy z autoryzowanym Rzeczoznawcą możesz mieć pewność, że wybrana przez Ciebie atrakcja spełnia wymagane normy bezpieczeństwa.

Dmuchawy

Każde urządzenie wymagające stałego dopływu powietrza dostarczamy wraz z kompletem niezbędnych dmuchaw.

Do urządzeń, które nie wymagają stałego dopływu powietrza - zalecamy dokupienie pompek elektrycznych.

Doradztwo

Zastanawiasz się jakie atrakcje najlepiej sprawdzą się w Twoim biznesie? Masz pytania związane z prowadzeniem firmy w oparciu o nasze produkty? Nie wahaj się! Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

Serwis

Zastanawiasz się co będziesz mógł zrobić, jeżeli Twój sprzęt ulegnie awarii i nie dasz rady samodzielnie go naprawić? Nie martw się! W każdej chwili możesz skorzystać z naszego serwisu.

Jakość

Sami jesteśmy użytkownikami większości atrakcji, które sprzedajemy. Znamy urządzenia nie tylko z perspektywy producenta, ale również z perspektywy użytkownika. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość, która sprawdza się w praktyce.  

Rentowność

Nasze atrakcje mają przynieść zyski przede wszystkim Tobie! Ze starannością dobieramy produkty z dużym potencjałem inwestycyjnym, które są chętnie wynajmowane na polskim rynku.

Wymiar
średnica 5 m, grubość poduchy: 0,5 m
Materiał
PVC 0,52 mm nowej generacji, trudnopalne, średnia wytrzymałość na rozerwanie: 414 N!
Maksymalna liczba uczestników
1 osoba na delfinie
Dmuchawa
750W
Gwarancja
2 lata
WDD11

Serwis wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Dowiedz się więcej.