Tunel do czołgania

790.00 zł (BRUTTO)

Tunel do czołgania - zapewni dzieciom świetną rozrywkę. Cena dotyczy jednej sztuki.


Oczekiwanie na dostawę lub produkt dostępny na zamówienie.
Skontaktuj się z nami aby poznać dostępność.

.

Tunel do czołgania

Ten tunel to połączenie rywalizacji, aktywności fizycznej i dobrej zabawy.  Sprawdzi się zarówno w przydomowym ogródku, jak również na imprezie integracyjnej. Wystarczy go rozłożyć, a wszyscy od razu wiedzą o co chodzi - trzeba jak najszybciej przeczołgać się na drugą stronę i walczyć o zwycięstwo. Cena dotyczy jednej sztuki.

SZCZEGÓŁY: 

Tunel waży około 20 kg. Jak wszystkie nasze atrakcje jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, w tym przypadku z PVC 0,4 mm. Atrakcja posiada roczną gwarancję.  

Wymiary tunelu to 1 metr szerokości i 8 metrów długości. Tą atrakcję integracyjną bardzo łatwo złożyć i przechowywać.

DODATKOWE INFORMACJE: 

Wszyscy klienci GunGan mogą skorzystać z bezpłatnego szkolenia na terenie Wrocławia, na którym nasz pracownik odpowie na wszystkie pytania techniczne.

Gwarancja

Tunel do czołgania jest objęty roczną gwarancją. Szczegółowe informacje w 

Warunkach gwarancji

Materiał

Do produkcji dmuchańców używamy solidnych materiałów: TPU lub PVC, charakteryzujących się ponadprzeciętną wytrzymałością na rozerwania oraz relatywnie niską wagą. Stosowany przez nas materiał jest trudnopalny.

Dokumentacja

Każde sprzedawane przez nas dmuchane urządzenie posiada dokumentację techniczno-ruchową. Dzięki bliskiej współpracy z autoryzowanym Rzeczoznawcą możesz mieć pewność, że wybrana przez Ciebie atrakcja spełnia wymagane normy bezpieczeństwa.

Dmuchawy

Każde urządzenie wymagające stałego dopływu powietrza dostarczamy wraz z kompletem niezbędnych dmuchaw.

W przypadku pozostałych urządzeń - zachęcamy do zakupu pompek elektrycznych.

Doradztwo

Zastanawiasz się jakie atrakcje najlepiej sprawdzą się w Twoim biznesie? Masz pytania związane z prowadzeniem firmy w oparciu o nasze produkty? Nie wahaj się! Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

Serwis

Zastanawiasz się co będziesz mógł zrobić, jeżeli Twój sprzęt ulegnie awarii i nie dasz rady samodzielnie go naprawić? Nie martw się! W każdej chwili możesz skorzystać z naszego serwisu.

Jakość

Sami jesteśmy użytkownikami większości atrakcji, które sprzedajemy. Znamy urządzenia nie tylko z perspektywy producenta, ale również z perspektywy użytkownika. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość, która sprawdza się w praktyce.  

Rentowność

Nasze atrakcje mają przynieść zyski przede wszystkim Tobie! Ze starannością dobieramy produkty z dużym potencjałem inwestycyjnym, które są chętnie wynajmowane na polskim rynku.

Wymiar
8m x 1m (długość x szerokość)
Waga
ok 20 kg
Materiał
PVC 0,4 mm
Gwarancja
1 rok
D40

Serwis wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Dowiedz się więcej.