• Obniżka

Używany dmuchaniec Monster Truck - zjeżdżalnia

23 990,00 zł (BRUTTO)
22 032,00 zł (BRUTTO)

Używana dmuchana zjeżdżalnia Monster Truck to bardzo widowiskowa i efektowna atrakcja, obok której ani dzieci, ani dorośli na pewno nie przejdą obojętnie! Atrakcja przepracowała pół sezonu. Stan urządzenia jest bardzo dobry.


Produkt dostępny od ręki.
Zamówienie wyślemy do Ciebie do 2 dni roboczych.

.

imagealt

Używana dmuchana zjeżdżalnia Monster Truck

Dmuchana zjeżdżalnia Monster Truck to jeden z naszych najnowszych pomysłów. Ten dmuchaniec od razu rzuca się w oczy, a dzieci go uwielbiają. 

Ta atrakcja plenerowa doskonale nadaje się na imprezy integracyjne i firmowe, pikniki rodzinne, festyny, ale też na mniejsze eventy. Na każdym z nich na pewno zachwyci fanów samochodów i nie tylko. To doskonała rozrywka dla dzieci - do skakania i zjeżdżania.

W zestawie do tego dmuchańca polecamy również

Dmuchaniec Monster Truck - skakaniec i suchy basen

Te dwie atrakcje razem dają prawdziwy efekt WOW.

SZCZEGÓŁY: 

Dmuchaniec Monster Truck - zjeżdżalnia waży około 200 kg. Jak wszystkie nasze dmuchane atrakcje jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, w tym przypadku z PVC nowej generacji o grubości 0,52 mm i wytrzymałości na rozerwanie 414 N.

Dmuchana zjeżdżalnia Monster Truck ma 10 metrów długości, 4 metry szerokości i 5 metrów wysokości. Spełnia normę bezpieczeństwa PN:EN 14960 dla nadmuchiwanego sprzętu do zabawy.

Do dmuchańca zalecamy zastosowanie dwóch dmuchaw 2400 W. Z dmuchańca może jednocześnie korzystać około 6 osób.

imagealt
imagealt

DODATKOWE INFORMACJE: 

W GunGan dbamy o to, żebyś miał jak najmniej na głowie - w pakiecie z dmuchańcem zapewniamy pełny zestaw akcesoriów potrzebnych do przymocowania atrakcji (liny, śledzie, karabinki). Ponadto w komplecie otrzymasz od nas potrzebne dmuchawy – gratis!

Wszyscy klienci mogą również skorzystać z bezpłatnego szkolenia na terenie Wrocławia, na którym nasz pracownik pokaże jak prawidłowo składać dmuchańca i odpowie na wszystkie pytania techniczne.

Podsumowując: kupując w GunGan dostajesz paczkę, z którą możesz jechać prosto na event - nie musisz niczego dodatkowo przygotowywać, a ponadto zostaniesz świetnie przeszkolony!

Gwarancja

Większość sprzedawanych przez nas produktów jest objęta dwuletnią gwarancją. Więcej szczegółów w WARUNKACH GWARANCJI

Materiał

Do produkcji dmuchańców używamy materiału PVC nowej generacji (o grubości 0.52 mm), charakteryzującego się ponadprzeciętną wytrzymałością na rozerwania oraz relatywnie niską wagą. Stosowany przez nas materiał jest trudnopalny.

Dokumentacja

Każde sprzedawane przez nas dmuchane urządzenie, podlegające normie PN-EN 14960, posiada orzeczenie techniczne (atest) oraz dokumentację techniczno-ruchową. Dzięki bliskiej współpracy z autoryzowanym Rzeczoznawcą możesz mieć pewność, że wybrana przez Ciebie atrakcja spełnia wymagane normy bezpieczeństwa.

Dmuchawy

Każde urządzenie wymagające stałego dopływu powietrza dostarczamy wraz z kompletem niezbędnych dmuchaw.

Doradztwo

Zastanawiasz się jakie atrakcje najlepiej sprawdzą się w Twoim biznesie? Masz pytania związane z prowadzeniem firmy w oparciu o nasze produkty? Nie wahaj się! Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

Serwis

Zastanawiasz się co będziesz mógł zrobić, jeżeli Twój sprzęt ulegnie awarii i nie dasz rady samodzielnie go naprawić? Nie martw się! W każdej chwili możesz skorzystać z naszego serwisu.

Jakość

Sami jesteśmy użytkownikami większości atrakcji, które sprzedajemy. Znamy urządzenia nie tylko z perspektywy producenta, ale również z perspektywy użytkownika. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość, która sprawdza się w praktyce.  

Rentowność

Nasze atrakcje mają przynieść zyski przede wszystkim Tobie! Ze starannością dobieramy produkty z dużym potencjałem inwestycyjnym, które są chętnie wynajmowane na polskim rynku.

Wymiar
10 m x 4 m x 5,5 m (wysokość)
Waga
ok. 200 kg
Materiał
PVC 0,52 mm nowej generacji, trudnopalne, średnia wytrzymałość na rozerwanie: 414 N!
Dmuchawa
2 x 2400 W
Norma bezpieczeństwa
PN:EN 14960
D28-just

Serwis wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Dowiedz się więcej.