• Obniżka

Używany dmuchany hipodrom - wyścig jednorożców

13 000,00 zł (BRUTTO)
9 800,00 zł (BRUTTO)

Wskocz na swojego jednorożca i bądź pierwszy na mecie! Atrakcja przepracowała jeden sezon. Stan urządzenia jest bardzo dobry.


Produkt dostępny od ręki.
Zamówienie wyślemy do Ciebie do 2 dni roboczych.

.

imagealt

Używany dmuchany hipodrom - wyścig jednorożców

Każdy śmiały rycerz dosiada swojego dmuchanego jednorożca i na sygnał ściga się z pozostałymi uczestnikami imprezy. Aby poruszać się rumakiem trzeba „podskakiwać” do przodu. W wyścigu mogą jednocześnie brać udział cztery osoby, dlatego atrakcja świetnie nadaje się na rywalizacje drużynowe.

Mimo że na pierwszy rzut oka dmuchaniec może się wydawać atrakcją raczej dla dzieci - gwarantujemy, że nie tylko! Również dorośli mogą się na niej świetnie bawić, a do tego pobyć się stresu i oderwać od rutyny! Dlatego Dmuchany wyścig jednorożców polecamy nie tylko na festyny i imprezy rodzinne, ale również na wszelkiego rodzaju imprezy integracyjne i pracownicze, a nawet na wieczory kawalerskie i panieńskie.

Dmuchawa do toru wyścigowego jest częścią zestawu, jednak pompkę elektryczną do jednorożców należy zakupić oddzielnie.

SZCZEGÓŁY: 

Dmuchany hipodrom waży około 150 kg. Jak wszystkie nasze dmuchane atrakcje jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, w tym przypadku z PVC nowej generacji o grubości 0,52 mm i wytrzymałości na rozerwanie 414 N.

Tor ma 9 metrów długości i 7 metrów szerokości. Jednorożce mają długość 1,8 m i szerokość 0,5 m. Do atrakcji zalecamy zastosowanie dmuchawy 1200 W, którą dodajemy w gratisie. Z dmuchańca mogą jednocześnie korzystać 4 osoby.

imagealt

DODATKOWE INFORMACJE: 

W GunGan dbamy o to, żebyś miał jak najmniej na głowie - w pakiecie z dmuchańcem zapewniamy pełny zestaw akcesoriów potrzebnych do przymocowania atrakcji (liny, śledzie, karabinki). Ponadto w komplecie otrzymasz od nas potrzebne dmuchawy – gratis!

Wszyscy klienci mogą również skorzystać z bezpłatnego szkolenia na terenie Wrocławia, na którym nasz pracownik pokaże jak prawidłowo składać dmuchańca i odpowie na wszystkie pytania techniczne.

Podsumowując: kupując w GunGan dostajesz paczkę, z którą możesz jechać prosto na event - nie musisz niczego dodatkowo przygotowywać, a ponadto zostaniesz świetnie przeszkolony!

Gwarancja

Większość sprzedawanych przez nas produktów jest objęta dwuletnią gwarancją. Więcej szczegółów w WARUNKACH GWARANCJI

Materiał

Do produkcji dmuchańców używamy materiału PVC nowej generacji (o grubości 0.52 mm), charakteryzującego się ponadprzeciętną wytrzymałością na rozerwania oraz relatywnie niską wagą. Stosowany przez nas materiał jest trudnopalny.

Dokumentacja

Każde sprzedawane przez nas dmuchane urządzenie, podlegające normie PN-EN 14960, posiada orzeczenie techniczne (atest) oraz dokumentację techniczno-ruchową. Dzięki bliskiej współpracy z autoryzowanym Rzeczoznawcą możesz mieć pewność, że wybrana przez Ciebie atrakcja spełnia wymagane normy bezpieczeństwa.

Dmuchawy

Każde urządzenie wymagające stałego dopływu powietrza dostarczamy wraz z kompletem niezbędnych dmuchaw.

Doradztwo

Zastanawiasz się jakie atrakcje najlepiej sprawdzą się w Twoim biznesie? Masz pytania związane z prowadzeniem firmy w oparciu o nasze produkty? Nie wahaj się! Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

Serwis

Zastanawiasz się co będziesz mógł zrobić, jeżeli Twój sprzęt ulegnie awarii i nie dasz rady samodzielnie go naprawić? Nie martw się! W każdej chwili możesz skorzystać z naszego serwisu.

Jakość

Sami jesteśmy użytkownikami większości atrakcji, które sprzedajemy. Znamy urządzenia nie tylko z perspektywy producenta, ale również z perspektywy użytkownika. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość, która sprawdza się w praktyce.  

Rentowność

Nasze atrakcje mają przynieść zyski przede wszystkim Tobie! Ze starannością dobieramy produkty z dużym potencjałem inwestycyjnym, które są chętnie wynajmowane na polskim rynku.

Wymiar
9 m x 7 m (długość x szerokość); jednorożce: 1,8 m/ 0,5 m
Waga
ok. 150 kg
Materiał
PVC 0,52 mm nowej generacji, trudnopalne, średnia wytrzymałość na rozerwanie: 414 N!
Maksymalna liczba uczestników
4 osoby
Dmuchawa
1200 W
D19-just

Serwis wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Dowiedz się więcej.