• Obniżka

Używane stroje SUMO wraz z matą

6 050,00 zł (BRUTTO)
4 520,00 zł (BRUTTO)

Używana atrakcja dmuchana sumo umożliwia wciągające pojedynki między znajomymi - to dawka rywalizacji i adrenaliny w bezpiecznej atmosferze. Atrakcja przepracowała dwa sezony. Stan urządzenia jest bardzo dobry.


Oczekiwanie na dostawę lub produkt dostępny na zamówienie.
Skontaktuj się z nami aby poznać dostępność.

.

imagealt

Używany dmuchaniec sumo

Walki w strojach sumo to pomysł, który pojawił się już kilka lat temu, ale nadal cieszy się dużą popularnością. Ubranie olbrzymiego stroju już samo w sobie jest ciekawą odmianą dla zawodników, a dodatkowa możliwość pokonania znajomych w walce to dość niecodzienny sposób na rozładowanie energii. Sumo polecamy na wszelkiego rodzaju imprezy integracyjne i pracownicze, ale też na wieczory kawalerskie i panieńskie, czyli wszędzie tam, gdzie mile widziane są rywalizacja i integracja. 

Na zestaw sumo składa się mata oraz ogromne przebrania zawodników sumo.

SZCZEGÓŁY: 

Zestaw do sumo, czyli dwa kostiumy i mata, ważą około 60 kg. Jak wszystkie nasze dmuchane atrakcje są wykonane z wysokiej jakości materiałów, w tym przypadku z PVC oraz pianki EVA. Mata ma średnicę 5 metrów.

DODATKOWE INFORMACJE: 

Wszyscy klienci GunGan mogą skorzystać z bezpłatnego szkolenia na terenie Wrocławia, na którym nasz pracownik odpowie na wszystkie pytania techniczne.

imagealt

Gwarancja

Większość sprzedawanych przez nas produktów ma dwuletnią gwarancję, która obejmuje najważniejszy element: materiał. Na szwy dajemy roczną gwarancję.

Uszkodzenia mechaniczne (np. przebicia) nie podlegają gwarancji, jednak tego typu usterki najczęściej można naprawić samodzielnie. 

Warunkach gwarancji

Materiał

Do produkcji dmuchańców używamy solidnych materiałów: TPU lub PVC, charakteryzujących się ponadprzeciętną wytrzymałością na rozerwania oraz relatywnie niską wagą. Stosowany przez nas materiał jest trudnopalny.

Dokumentacja

Każde sprzedawane przez nas dmuchane urządzenie posiada dokumentację techniczno-ruchową. Dzięki bliskiej współpracy z autoryzowanym Rzeczoznawcą możesz mieć pewność, że wybrana przez Ciebie atrakcja spełnia wymagane normy bezpieczeństwa.

Dmuchawy

Każde urządzenie wymagające stałego dopływu powietrza dostarczamy wraz z kompletem niezbędnych dmuchaw.

W przypadku pozostałych urządzeń - zachęcamy do zakupu pompek elektrycznych.

Doradztwo

Zastanawiasz się jakie atrakcje najlepiej sprawdzą się w Twoim biznesie? Masz pytania związane z prowadzeniem firmy w oparciu o nasze produkty? Nie wahaj się! Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

Serwis

Zastanawiasz się co będziesz mógł zrobić, jeżeli Twój sprzęt ulegnie awarii i nie dasz rady samodzielnie go naprawić? Nie martw się! W każdej chwili możesz skorzystać z naszego serwisu.

Jakość

Sami jesteśmy użytkownikami większości atrakcji, które sprzedajemy. Znamy urządzenia nie tylko z perspektywy producenta, ale również z perspektywy użytkownika. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość, która sprawdza się w praktyce.  

Rentowność

Nasze atrakcje mają przynieść zyski przede wszystkim Tobie! Ze starannością dobieramy produkty z dużym potencjałem inwestycyjnym, które są chętnie wynajmowane na polskim rynku.

Wymiar
5 m
Waga
ok. 60 kg (mata i stroje)
Materiał
PVC i pianka EVA
Maksymalna liczba uczestników
2
D35-just

Serwis wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Dowiedz się więcej.