• Obniżka

Używany dmuchaniec Bull’s Eye

6 990,00 zł (BRUTTO)
5 310,00 zł (BRUTTO)

Sprawdź swoją celność dzięki używanej atrakcji dmuchanej Bull's Eye. Ciekawa gra wymagająca zręczności, przeznaczona dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Atrakcja przepracowała dwa sezony. Stan urządzenia jest bardzo dobry.


Produkt dostępny od ręki.
Zamówienie wyślemy do Ciebie do 2 dni roboczych.

.

imagealt

Używany dmuchaniec Bull’s Eye

Zabawa z dmuchańcem Bull’s Eye polega na umiejętnym odbiciu piłki od wyznaczonego podestu w taki sposób, aby wpadła do specjalnych, punktowanych otworów. Oczywiście im więcej punktów, tym lepiej dla zawodnika (a gorzej dla jego przeciwników).

Bull's eye to celnościowa gra, która potrafi wciągnąć niejednego amatora stanowiskowych gier rodem z wesołych miasteczek. Można rywalizować drużynowo lub indywidualnie. Dmuchaniec sprawdza się zarówno na małych, jak i na większych eventach, takich jak imprezy dla pracowników, festyny, wieczory kawalerskie, pikniki rodzinne i wiele innych. Piłki nie stanowią części zestawu.

SZCZEGÓŁY: 

Dmuchaniec Bull's eye waży około 50 kg. Jak wszystkie nasze dmuchane atrakcje jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, w tym przypadku z PVC o grubości 0,4 mm.

Bull's eye ma 5 metrów długości, 3,5 metra szerokości i 3 metry wysokości. Do dmuchańca zalecamy zastosowanie dmuchawy 750 W, którą dodajemy w gratisie.

imagealt

DODATKOWE INFORMACJE: 

W GunGan dbamy o to, żebyś miał jak najmniej na głowie - w pakiecie z dmuchańcem zapewniamy pełny zestaw akcesoriów potrzebnych do przymocowania atrakcji (liny, śledzie, karabinki). Ponadto w komplecie otrzymasz od nas potrzebne dmuchawy – gratis!

Wszyscy klienci mogą również skorzystać z bezpłatnego szkolenia na terenie Wrocławia, na którym nasz pracownik pokaże jak prawidłowo składać dmuchańca i odpowie na wszystkie pytania techniczne.

Podsumowując: kupując w GunGan dostajesz paczkę, z którą możesz jechać prosto na event - nie musisz niczego dodatkowo przygotowywać, a ponadto zostaniesz świetnie przeszkolony!

Gwarancja

Większość sprzedawanych przez nas produktów jest objęta dwuletnią gwarancją. Więcej szczegółów w WARUNKACH GWARANCJI

Materiał

Do produkcji dmuchańców używamy materiału PVC nowej generacji (o grubości 0.52 mm), charakteryzującego się ponadprzeciętną wytrzymałością na rozerwania oraz relatywnie niską wagą. Stosowany przez nas materiał jest trudnopalny.

Dokumentacja

Każde sprzedawane przez nas dmuchane urządzenie, podlegające normie PN-EN 14960, posiada orzeczenie techniczne (atest) oraz dokumentację techniczno-ruchową. Dzięki bliskiej współpracy z autoryzowanym Rzeczoznawcą możesz mieć pewność, że wybrana przez Ciebie atrakcja spełnia wymagane normy bezpieczeństwa.

Dmuchawy

Każde urządzenie wymagające stałego dopływu powietrza dostarczamy wraz z kompletem niezbędnych dmuchaw.

Doradztwo

Zastanawiasz się jakie atrakcje najlepiej sprawdzą się w Twoim biznesie? Masz pytania związane z prowadzeniem firmy w oparciu o nasze produkty? Nie wahaj się! Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

Serwis

Zastanawiasz się co będziesz mógł zrobić, jeżeli Twój sprzęt ulegnie awarii i nie dasz rady samodzielnie go naprawić? Nie martw się! W każdej chwili możesz skorzystać z naszego serwisu.

Jakość

Sami jesteśmy użytkownikami większości atrakcji, które sprzedajemy. Znamy urządzenia nie tylko z perspektywy producenta, ale również z perspektywy użytkownika. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość, która sprawdza się w praktyce.  

Rentowność

Nasze atrakcje mają przynieść zyski przede wszystkim Tobie! Ze starannością dobieramy produkty z dużym potencjałem inwestycyjnym, które są chętnie wynajmowane na polskim rynku.

Wymiar
5 m x 3,5 m x 3 m (długość x szerokość x wysokość)
Waga
50 kg
Materiał
PVC 0,4 mm
Maksymalna liczba uczestników
1 osoba
Dmuchawa
750 W
D4-just

Serwis wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Dowiedz się więcej.