• Obniżka

Używana dmuchana tarcza Football Darts (dwustronna)

13 000,00 zł (BRUTTO)
9 490,00 zł (BRUTTO)

Używana dmuchana, dwustronna i mobilna tarcza do gry w Football Darts  (Foot Darts, FootDart). Atrakcja przepracowała cztery sezony. Stan urządzenia jest bardzo dobry (brak uszkodzeń).


Produkt dostępny od ręki.
Zamówienie wyślemy do Ciebie do 2 dni roboczych.

imagealt

Używana dmuchana tarcza do Football Darts

Mobilna, dwustronna tarcza z wymiennymi rzepami do gry w Football Darts (Foot Darts, FootDart). Duże rozmiary tarczy oraz proste zasady gry pozwolą bawić się zarówno najmłodszym, jak i starszym osobom. Piłeczki posiadają specjalne rzepy, które umożliwiają przyczepienie ich do tarczy - wystarczy tylko dobrze wycelować!

Urządzenie świetnie sprawdzi się na pikniku, w domowym ogródku, na wszelkich imprezach integracyjnych, pracowniczych czy innych eventach. Można je szybko rozłożyć i złożyć. Wykonane jest z mocnego materiału, który zapewni długi okres użytkowania (co jest szczególnie ważne, jeżeli myślisz o zakupie urządzenia w celach zarobkowych). To dobra zabawa i inwestycja. Zajmuje również stosunkowo niewiele miejsca, a angażuje jednocześnie wiele osób chętnych do zabawy.

Akcesoria, takie jak piłki czy kij teleskopowy, sprzedajemy oddzielnie.

SZCZEGÓŁY: 

Dmuchana tarcza Foot Darts waży około 110 kg. Jak wszystkie nasze dmuchane atrakcje jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, w tym przypadku z PVC nowej generacji o grubości 0,52 mm i wytrzymałości na rozerwanie 414 N.

Dmuchana tarcza do Football Darts ma 4,7 metra szerokości i 5 metrów wysokości, a średnica tarczy wynosi 3,8 m

Do dmuchańca zalecamy zastosowanie dmuchawy 950 W, którą dodajemy w gratisie.

DODATKOWE INFORMACJE: 

W GunGan dbamy o to, żebyś miał jak najmniej na głowie - w pakiecie z dmuchańcem zapewniamy pełny zestaw akcesoriów potrzebnych do przymocowania atrakcji (liny, śledzie, karabinki). Ponadto w komplecie otrzymasz od nas potrzebne dmuchawy – gratis!

Wszyscy klienci mogą również skorzystać z bezpłatnego szkolenia na terenie Wrocławia, na którym nasz pracownik pokaże jak prawidłowo składać dmuchańca i odpowie na wszystkie pytania techniczne.

Podsumowując: kupując w GunGan dostajesz paczkę, z którą możesz jechać prosto na event - nie musisz niczego dodatkowo przygotowywać, a ponadto zostaniesz świetnie przeszkolony!

Gwarancja

Większość sprzedawanych przez nas produktów jest objęta dwuletnią gwarancją. Więcej szczegółów w WARUNKACH GWARANCJI

Materiał

Do produkcji dmuchańców używamy materiału PVC nowej generacji (o grubości 0.52 mm), charakteryzującego się ponadprzeciętną wytrzymałością na rozerwania oraz relatywnie niską wagą. Stosowany przez nas materiał jest trudnopalny.

Dokumentacja

Każde sprzedawane przez nas dmuchane urządzenie, podlegające normie PN-EN 14960, posiada orzeczenie techniczne (atest) oraz dokumentację techniczno-ruchową. Dzięki bliskiej współpracy z autoryzowanym Rzeczoznawcą możesz mieć pewność, że wybrana przez Ciebie atrakcja spełnia wymagane normy bezpieczeństwa.

Dmuchawy

Każde urządzenie wymagające stałego dopływu powietrza dostarczamy wraz z kompletem niezbędnych dmuchaw.

Doradztwo

Zastanawiasz się jakie atrakcje najlepiej sprawdzą się w Twoim biznesie? Masz pytania związane z prowadzeniem firmy w oparciu o nasze produkty? Nie wahaj się! Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

Serwis

Zastanawiasz się co będziesz mógł zrobić, jeżeli Twój sprzęt ulegnie awarii i nie dasz rady samodzielnie go naprawić? Nie martw się! W każdej chwili możesz skorzystać z naszego serwisu.

Jakość

Sami jesteśmy użytkownikami większości atrakcji, które sprzedajemy. Znamy urządzenia nie tylko z perspektywy producenta, ale również z perspektywy użytkownika. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość, która sprawdza się w praktyce.  

Rentowność

Nasze atrakcje mają przynieść zyski przede wszystkim Tobie! Ze starannością dobieramy produkty z dużym potencjałem inwestycyjnym, które są chętnie wynajmowane na polskim rynku.

Wymiar
4.7 m x 5 m x 3.8 m (szerokość x wysokość x średnica tarczy)
Waga
ok. 110 kg
Materiał
PVC 0,52 mm nowej generacji, trudnopalne, średnia wytrzymałość na rozerwanie: 414 N!
Dmuchawa
950 W
C3-just

Serwis wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Dowiedz się więcej.