• Obniżka
  • Pakiet

ZESTAW Kule Wodne TPU premium + dmuchany basen 5 x 7 m

12 628,00 zł (BRUTTO)
11 996,60 zł (BRUTTO)

Zestaw świetnie sprawdza się w miejscach turystycznych, latem. Kule wodne TPU premium doskonale radzą sobie w każdych warunkach atmosferycznych, ze względu na swoją ponadprzeciętną wytrzymałość.

Ten pakiet zawiera


Oczekiwanie na dostawę lub produkt dostępny na zamówienie.
Skontaktuj się z nami aby poznać dostępność.

.

imagealt

Kule wodne TPU premium w zestawie z basenem 5 x 7 m

Zestaw świetnie sprawdza się w miejscach turystycznych, latem. Zestaw zawiera:

- basen do kul wodnych 5 m x 7 m

- 3 sztuki kul wodnych z TPU premium

- zestaw naprawczy ze smarem do zamków

- niezbędne pompki i dmuchawy

Kule wodne TPU premium doskonale radzą sobie w każdych warunkach atmosferycznych, ze względu na swoją ponadprzeciętną wytrzymałość. To świetna zabawa dla każdego - chętnie korzystają z nich zarówno dzieci, jak również młodzież i dorośli! Można ich używać zarówno bezpośrednio w zbiornikach wodnych, jak również w naszych basenach.

Dmuchany basen do kul wodnych posiada specjalny zawór, który gwarantuje szczelność oraz pozwala na użytkowanie bez konieczności stałego dopływu powietrza. Ma atrakcyjny i przyciągający uwagę kolor (który oczywiście mogą Państwo zmienić na specjalne zamówienie).

SZCZEGÓŁY: 

Zachęcamy do sprawdzenia szczegółów technicznych elementów zestawu na stronach poszczególnych produktów:

- BASEN DO KUL WODNYCH 5 X 7 M

- 3 SZTUKI KUL WODNYCH TPU PREMIUM

DODATKOWE INFORMACJE: 

Wszyscy klienci GunGan mogą skorzystać z bezpłatnego szkolenia na terenie Wrocławia, na którym nasz pracownik odpowie na wszystkie pytania techniczne.

Kupując w GunGan dostajesz paczkę, z którą możesz jechać prosto na event - nie musisz niczego dodatkowo przygotowywać, a ponadto zostaniesz świetnie przeszkolony!

imagealt

Gwarancja

Kule wodne i baseny są objęte roczną gwarancją. Szczegółowe informacje w 

Warunkach gwarancji

Materiał

Do produkcji dmuchańców używamy solidnych materiałów: TPU lub PVC, charakteryzujących się ponadprzeciętną wytrzymałością na rozerwania oraz relatywnie niską wagą. Stosowany przez nas materiał jest trudnopalny.

Dokumentacja

Każde sprzedawane przez nas dmuchane urządzenie posiada dokumentację techniczno-ruchową. Dzięki bliskiej współpracy z autoryzowanym Rzeczoznawcą możesz mieć pewność, że wybrana przez Ciebie atrakcja spełnia wymagane normy bezpieczeństwa.

Dmuchawy

Każde urządzenie wymagające stałego dopływu powietrza dostarczamy wraz z kompletem niezbędnych dmuchaw.

W przypadku pozostałych urządzeń - zachęcamy do zakupu pompek elektrycznych.

Doradztwo

Zastanawiasz się jakie atrakcje najlepiej sprawdzą się w Twoim biznesie? Masz pytania związane z prowadzeniem firmy w oparciu o nasze produkty? Nie wahaj się! Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

Serwis

Zastanawiasz się co będziesz mógł zrobić, jeżeli Twój sprzęt ulegnie awarii i nie dasz rady samodzielnie go naprawić? Nie martw się! W każdej chwili możesz skorzystać z naszego serwisu.

Jakość

Sami jesteśmy użytkownikami większości atrakcji, które sprzedajemy. Znamy urządzenia nie tylko z perspektywy producenta, ale również z perspektywy użytkownika. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość, która sprawdza się w praktyce.  

Rentowność

Nasze atrakcje mają przynieść zyski przede wszystkim Tobie! Ze starannością dobieramy produkty z dużym potencjałem inwestycyjnym, które są chętnie wynajmowane na polskim rynku.

Wymiar
KULE: śr. 2m; BASEN: 5 x 7 m
Waga
KULE: ok. 7kg/ sztuka; BASEN: ok. 60 kg
Materiał
TPU + PVC
Gwarancja
1 rok
Z17

Serwis wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Dowiedz się więcej.