Dmuchany walec wodny TPU premium

6 160,00 zł (BRUTTO)

Solidny, dmuchany walec wodny do zabaw na wodzie (2-3 osobowy). 


Oczekiwanie na dostawę lub produkt dostępny na zamówienie.
Skontaktuj się z nami aby poznać dostępność.

.

imagealt

Dmuchany walec wodny z TPU

Walec wodny (inaczej nazywany water roller lub aqua roller) to wypełniony powietrzem, sprężysty dmuchaniec do zabaw na wodzie, przeznaczony dla 2-3 osób. Zapewni genialną rozrywkę w każdym miejscu z dostępem do wody. Jest absolutnie bezpieczny - zarówno dla dzieci, jak i osób starszych. Wykonany z mocnego materiału, odpornego na przebicia i przetarcia. 

Przebywanie nad wodą czy na basenie staje się o wiele ciekawsze z naszym walcem. Dlatego urządzenie zdobywa coraz większą popularność, a dzieci i młodzież je kochają. Do atrakcji zalecamy dokupienie pompki elektrycznej.

Z walca wodnego można korzystać również w specjalnych basenach, które mogą Państwo znaleźć TUTAJ - te dwie atrakcje razem dają jeszcze więcej możliwości.

SZCZEGÓŁY: 

Dmuchany walec wodny waży około 80 kg. Jak wszystkie nasze dmuchane atrakcje jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, w tym przypadku z TPU o grubości 0,7 mm. Water roller ma 2,4 metra długości, średnica wewnętrzna ma 1,6 metra, a średnica zewnętrzna - 2,2 metra. Jest objęty roczną gwarancją

W czasie jednej godziny z aqua rollera może skorzystać kilka osób. Łatwo policzyć, że posiadając kilka walców wodnych w uczęszczanym miejscu - inwestycja szybko się zwróci. 

Dobra jakość wykonania water rollera (przy prawidłowym użytkowaniu) gwarantuje, że będzie służyć właścicielowi nawet kilka lat.

DODATKOWE INFORMACJE: 

Wszyscy klienci GunGan mogą skorzystać z bezpłatnego szkolenia na terenie Wrocławia, na którym nasz pracownik odpowie na wszystkie pytania techniczne.

imagealt

Gwarancja

Walec wodny jest objęty roczną gwarancją. Szczegółowe informacje w 

Warunkach gwarancji

Materiał

Do produkcji dmuchańców używamy solidnych materiałów: TPU lub PVC, charakteryzujących się ponadprzeciętną wytrzymałością na rozerwania oraz relatywnie niską wagą. Stosowany przez nas materiał jest trudnopalny.

Dokumentacja

Każde sprzedawane przez nas dmuchane urządzenie posiada dokumentację techniczno-ruchową. Dzięki bliskiej współpracy z autoryzowanym Rzeczoznawcą możesz mieć pewność, że wybrana przez Ciebie atrakcja spełnia wymagane normy bezpieczeństwa.

Dmuchawy

Każde urządzenie wymagające stałego dopływu powietrza dostarczamy wraz z kompletem niezbędnych dmuchaw.

W przypadku pozostałych urządzeń - zachęcamy do zakupu pompek elektrycznych.

Doradztwo

Zastanawiasz się jakie atrakcje najlepiej sprawdzą się w Twoim biznesie? Masz pytania związane z prowadzeniem firmy w oparciu o nasze produkty? Nie wahaj się! Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

Serwis

Zastanawiasz się co będziesz mógł zrobić, jeżeli Twój sprzęt ulegnie awarii i nie dasz rady samodzielnie go naprawić? Nie martw się! W każdej chwili możesz skorzystać z naszego serwisu.

Jakość

Sami jesteśmy użytkownikami większości atrakcji, które sprzedajemy. Znamy urządzenia nie tylko z perspektywy producenta, ale również z perspektywy użytkownika. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość, która sprawdza się w praktyce.  

Rentowność

Nasze atrakcje mają przynieść zyski przede wszystkim Tobie! Ze starannością dobieramy produkty z dużym potencjałem inwestycyjnym, które są chętnie wynajmowane na polskim rynku.

Wymiar
długość - 2,4 m, średnica wewnętrzna - 1,6 m, średnica zewnętrzna - 2,2 m
Waga
ok. 80 kg
Materiał
TPU 0,7 mm
Gwarancja
1 rok
W1

Serwis wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Dowiedz się więcej.