Kula wodna PVC

1 375,00 zł (BRUTTO)

Kula wodna do chodzenia po wodzie wykonana z PVC. 


Oczekiwanie na dostawę lub produkt dostępny na zamówienie.
Skontaktuj się z nami aby poznać dostępność.

.

imagealt

Kula wodna z PVC

Kule wodne to świetna zabawa dla każdego - chętnie korzystają z nich zarówno dzieci, jak również młodzież i dorośli! Użytkownicy kąpielisk czy dowolnych zbiorników wodnych (a nawet parków miejskich) bardzo chętnie wybierają tę formę zabawy, aby urozmaicić swój pobyt nad wodą.

Kule wodne są bezpieczne również dla osób, które nie umieją pływać (albo nie chcą się moczyć). Można do nich wejść w kamizelce ratunkowej, dodatkowo kula cały czas jest na uwięzi - nie ma ryzyka oddalenia się na niebezpieczną odległość od brzegu. Do atrakcji zalecamy dokupienie dmuchawy 350 W.

Z kul można korzystać również w specjalnych basenach, które mogą Państwo znaleźć TUTAJ- te dwie atrakcje razem dają jeszcze więcej możliwości.

SZCZEGÓŁY: 

Dmuchana kula wodna z PVC waży około 13 kg. Jak wszystkie nasze dmuchane atrakcje jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, w tym przypadku z PVC o grubości 1 mm. Kula wodna ma 2 metry średnicy. Jest objęta roczną gwarancją. Zalecamy dokupienie do niej dmuchawy 350 W TUTAJ

W czasie jednej godziny z kuli może skorzystać kilka osób. Łatwo policzyć, że posiadajac kilka kul w uczęszczanym miejscu - inwestycja szybko się zwróci. 

Dobra jakość wykonania kul (przy prawidłowym użytkowaniu) gwarantuje, że będą służyć właścicielowi nawet kilka lat.

DODATKOWE INFORMACJE: 

Wszyscy klienci GunGan mogą skorzystać z bezpłatnego szkolenia na terenie Wrocławia, na którym nasz pracownik odpowie na wszystkie pytania techniczne.

imagealt

Gwarancja

Kula wodna jest objęta roczną gwarancją. Szczegółowe informacje w 

Warunkach gwarancji

Materiał

Do produkcji dmuchańców używamy solidnych materiałów: TPU lub PVC, charakteryzujących się ponadprzeciętną wytrzymałością na rozerwania oraz relatywnie niską wagą. Stosowany przez nas materiał jest trudnopalny.

Dokumentacja

Każde sprzedawane przez nas dmuchane urządzenie posiada dokumentację techniczno-ruchową. Dzięki bliskiej współpracy z autoryzowanym Rzeczoznawcą możesz mieć pewność, że wybrana przez Ciebie atrakcja spełnia wymagane normy bezpieczeństwa.

Dmuchawy

Każde urządzenie wymagające stałego dopływu powietrza dostarczamy wraz z kompletem niezbędnych dmuchaw.

W przypadku pozostałych urządzeń - zachęcamy do zakupu pompek lub dmuchaw.

Doradztwo

Zastanawiasz się jakie atrakcje najlepiej sprawdzą się w Twoim biznesie? Masz pytania związane z prowadzeniem firmy w oparciu o nasze produkty? Nie wahaj się! Skontaktuj się z nami, chętnie Ci pomożemy.

Serwis

Zastanawiasz się co będziesz mógł zrobić, jeżeli Twój sprzęt ulegnie awarii i nie dasz rady samodzielnie go naprawić? Nie martw się! W każdej chwili możesz skorzystać z naszego serwisu.

Jakość

Sami jesteśmy użytkownikami większości atrakcji, które sprzedajemy. Znamy urządzenia nie tylko z perspektywy producenta, ale również z perspektywy użytkownika. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość, która sprawdza się w praktyce.  

Rentowność

Nasze atrakcje mają przynieść zyski przede wszystkim Tobie! Ze starannością dobieramy produkty z dużym potencjałem inwestycyjnym, które są chętnie wynajmowane na polskim rynku.

Wymiar
średnica 2 m
Waga
ok. 13 kg
Materiał
PVC 1 mm
Dmuchawa
350 W
Gwarancja
1 rok
W5

Kula wodna premium z materiału PVC oraz niemieckimi zamkami T-zip.

Serwis wykorzystuje pliki cookies.

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.
Dowiedz się więcej.